HC Baník Sokolov
Počet diváků: 60
Vstřelené branky + asistence
  • 23:19 Krs (Čuban)
  • 37:00 Kubeš (Pitel, Bouček)
  • 55:00 Petrov J. (Klíma, Koco)
  • 59:10 Čuban (Pitel)
  • 59:32 Pastier (Říha)
Ostatní zápasy kola
Rokycany - Kaznějov 9:4
Tachov - Nejdek 1:8
Třemošná - Domažlice 4:3 SN
Cheb "B" - Mar. Lázně 9:3
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Jiří Mašek, Jiří Veverka
Soupiska HC Klatovy "B"

Brankáři:

Rückl

Obránci:

Rajal, Plánička, Valečka, Vondryska

Útočníci:

Vávra, Čuban, Bouček, Kuželík, Kubeš, Pitel, Babka, Krs

Béčko na úvod těsně podlehlo Klatovům

Do společné Krajské ligy mužů Karlovarského a Plzeňského kraje vstoupilo béčko Baníku. Favorizovaným Klatovům podlehli domácí jednogólovým rozdílem 2:3.

I s posilami Jakubem Truhlářem, Josefem Klímou, Štefanem Bukovinou a s navrátilci Romanem Kašparem a Petrem Račanským šel Baník do utkání s Klatovy s odhodláním. Hosté dorazili sice v menším počtu hráčů, ale hned několik borců dříve nastupovalo ve vyšší soutěži, včetně Vladislava Kubeše, bývalého hráče extraligové Slavie.

Utkání bylo dlouho vyrovnané, poté získali dvoubrankový náskok zkušenější hosté. Baník bojoval, ale nedostával se do zakončení. Až pět minut před koncem hosté zapomněli na Jana Petrova, který svůj únik zakončil gólem a zápas zdramatizoval. Baník se nadechoval k závěrečnému tlaku. Jenže 50 vteřin před koncem Frčka překonal Čuban a hosté opět vedli o dva góly. V čase 59:32 sice pokus Lukáše Pastiera prošel za záda Rückla, na další gól však Baníku již nezbyl čas a tak v prvním kole vyšel bodově naprázdno.

Ivan Říha: Byl to náš první zápas v sezoně a vlastně po docela dlouhé době. V duchu jsme pomýšleli na vítězství, ale vím že Klatovy mají kvalitní a pro mě jeden z nejlepších mančaftů. Jsou věci, které musíme do příště zlepšit a třeba se to povede. Potrápili jsme je a zahráli si, to je pro mě po tom všem nejdůležitějši.

4. TÝDEN (23. 1. - 29. 1.  ) - ZDE
5. TÝDEN (30. 1. - 5. 2.) - ZDE

Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko…
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu.
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00