HC Baník Sokolov
Góly v přesilovce: 1:0, v oslabení: 0:0
Počet diváků: 52
Vstřelené branky + asistence
  • 02:32 Zbránek (Petrov Daniel, Bukovina)
  • 13:32 Čadek (Fidler, Hřebík)
  • 21:52 Kurfürst (Prachař)
  • 22:47 Jakubec
  • 31:03 Koco (Petrov Daniel, Bukovina)
  • 36:49 Zbránek (Petrov Daniel)
  • 37:31 Kubeš (Fidler)
Ostatní zápasy kola
Rokycany - Domažlice 6:4
Kaznějov - Mar. Lázně 6:1
Třemošná - Nejdek 3:2 SN
Cheb "B" - Klatovy 3:7
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Bíma (30.-60. Schmidt)

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Jiří Mašek, Jiří Veverka
Soupiska HC Tachov

Brankáři:

Hliboký (Marek)

Obránci:

Vávra, Raba, Bolonin, Chaljavin

Útočníci:

Jakubec, Róidt, Buben, Fidler, Čadek, Hřebík, Kubeš

Radim Zbránek při premiéře vstřelil dva góly

Další vítězství si na domácím ledě připsal B-tým. Porazil Tachov těsně 4:3 a je třetí v tabulce.

V dalším kole krajské ligy mužů hostil Baník soupeře z Tachova. Ten přijel do Sokolova sice jen s 11 hráči do pole, ale rozhodně nedal domácím nic zadarmo. V domácí sestavě se premiérově objevil Matěj Kurfürst a také trenér mládeže Radim Zbránek. Pro druhého jmenovaného to byla obnovená premiéra v mistrovském zápase po velmi dlouhé době. A nové tváře měli na výhře B-týmu značný podíl, když se postaraly o tři ze čtyř gólů

Baník šel do vedení již v 3. minutě, kdy to byl právě Radim Zbránek, který ke svému premiérovému startu přidal i první gól. Ještě v průběhu první třetiny však hosté vyrovnali zásluhou Čadka. I nástup do druhé třetiny patřil domácím, kdy první gól v sezoně vstřelil Matěj Kurfürst. Hosté reagovali vzápětí, kdy Bímu překonal Jakubec. Ve druhé třetině ale Baník přidal ještě další dva góly, kdy se nejprve prosadil Pavel Koco a po něm znovu Radim Zbránek. Jak se ukázalo, Zbránkova branka nakonec byla vítěznou, neboť Tachov ve druhém dějství již jen snížil gólem Kubeše.

Ve třetí třetině žádný gól nepadl a Baník si tak připsal další tři body do tabulky, kde mu prozatím patří třetí příčka. V dalším zápase nastoupí B-tým v Nejdku a to v sobotu 20.11. od 17:00. Doma se béčko představí až 4.12. v zápase proti Domažlicím.

Sedmadvacetiletý gólman Jakub Neužil bude nadále k dispozici také Baníku. Po jeho odchodu ze Sparty, odkud zamířil na hostování do konce sezony do Litvínova, se na možnosti oblékat sokolovský dres nic nemění, z litvínovské Vervy bude mít do Baníku vyřízené střídavé starty.
Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.