HC Baník Sokolov
Mimořádné tresty: Štrunc (KAZ) 10 min OT
Góly v přesilovce: 0:0, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 23:20 Petrov Daniel (Hudák P., Navrátil)
  • 41:02 Baďouček (Hanzlíček, Dobrý)
  • 60:00 Kašpar
Ostatní zápasy kola
Nejdek - Cheb "B" 5:0 KK
Domažlice - Mar. Lázně 9:3
Tachov - Třemošná 7.11.2021 15.45
Klatovy - Rokycany 5:2
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Jiří Mašek, Jiří Veverka
Soupiska TJ Apollo Kaznějov

Brankáři:

Pekár (Holub)

Obránci:

Štrunc, Baďouček, Brand, Jankovský, Korvas, Ruprecht

Útočníci:

Urbánek, Dobrý, Mutinský, Straka, Hanzlíček, Komanec, Sýkora

Roman Kašpar trefil v nájezdech výhru béčka

Po dvou odložených zápasech si mistrovské utkání zahráli konečně i hráči B-týmu.

Po pátečním modelovém utkání, ve kterém B-tým podlehl juniorce Baníku 7:3, nastoupili hráči rezervy na domácím ledě proti Kaznějovu. B-tým poslal do utkání poměrně silnou sestavu s kompletními třemi pětkami. Hosté pak dorazili i s bývalým hráčem A-týmu Baníku Jakubem Ruprechtem.

V utkání, které nepřineslo příliš branek, se ujali vedení domácí hráči, když se ve 24. minutě prosadil Daniel Petrov. Těsný náskok vydržel Baníku do 42. minuty, kdy skóre srovnal David Baďouček. A protože během hrací doby, kdy dominovali oba brankáři, další gól nepadl, na řadu musely přijít nájezdy. V nich byl úspěšnější Baník, když vítěznou trefu zaznamenal Roman Kašpar, který tak rozhodl o dvoubodovém zisku pro Baník.

V pondělí pak na konto Baníku přibyli další tři body, když dvakrát nesehrané utkání s rezervou Chebu bylo kontumováno ve prospěch Sokolova. Tím se B-tým posunul na čtvrtou pozici v tabulce.

Dvouměsíční výměna útočníků mezi Baníkem a pražskou Slavií končí. Do hlavního města se vrací Daniel Kružík, který si v Sokolově připsal ve 13 zápasech čtyři branky a stejný počet asistencí. Tomáš Vracovský končí své působení ve Slavii s dvěma asistencemi a pouhými sedmi zápasy, protože během hostování bojoval se zdravotními potížemi. Danielovi děkujeme za dobrou práci, kterou v Sokolově odvedl!
Utkání 43. kola Chance ligy, ve kterém HC Baník Sokolov přivítá tým HC Dukla Jihlava, se bude hrát již ve středu 5.1.2022 od 18:00.
Sedmadvacetiletý gólman Jakub Neužil bude nadále k dispozici také Baníku. Po jeho odchodu ze Sparty, odkud zamířil na hostování do konce sezony do Litvínova, se na možnosti oblékat sokolovský dres nic nemění, z litvínovské Vervy bude mít do Baníku vyřízené střídavé starty.
Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.