HC Domažlice
Góly v přesilovce: 1:0, v oslabení: 0:1
Počet diváků: 95
Vstřelené branky + asistence
  • 03:03 Petrov Daniel (Říha, Račanský)
  • 11:29 Kašpar (Beer, Navrátil)
  • 22:53 Říha (Račanský)
  • 49:29 Faschingbauer (Muchka, Polata)
  • 56:23 Švagr (Faschingbauer)
Ostatní zápasy kola
Rokycany - Cheb "B" 2.10.2021 19.00
Klatovy - Tachov 4:1
Mar. Lázně - Třemošná 4:10
Kaznějov - Nejdek 0:5
Soupiska HC Domažlice

Brankáři:

Květoň (Varga)

Obránci:

Blažek, Kulhánek, Muchka, Starý

Útočníci:

Mirovský, Švagr, Polata, Blažek, Vopelák, Faschingbauer
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenér:

Jiří Mašek

B-tým získal tři body v Domažlicích

Na ledě silného týmu z Domažlic zvítězil B-tým, který tak oslavil premiérovou výhru v sezoně.

Baník sice odcestoval do Domažlic bez několika hráčů, ale opět se třemi kompletními formacemi a brankářem Frčkem, který jako obvykle byl oporou. Úvod utkání se B-týmu povedl a již ve 4. minutě šel do vedení zásluhou Daniela Petrova. Navíc o osm minut později přidal druhý gól Roman Kašpar, čímž nalil hostům krev do žil. Dvoubrankové vedení platilo i na konci druhé třetiny.

Ve druhé třetině se do střelecké listiny zapsal pouze jeden hráč. A protože to byl Ivan Říha, který po asistenci Račanského překonal domácího brankáře, Baník již vedl tříbrankovým rozdílem.

Gólman Frček domácím střelcům odolával až do 50. minuty, kdy se prosadil Faschingbauer. Tlak domácích sílil, ale na více než snížení na 2:3 v 57. minutě domažličtí nedokázali.

B-tým si tak připsal velmi cenné body, které bude chtít potvrdit v sobotním zápase proti Mariánským Lázním. Start zápasu je ve 12:00.

Kapitán Ivan Říha: Chtěli jsme urvat první body a povedlo se. Vzhledem k tomu, že jsme hráli na tři pětky a domácí pouze na dvě, tak jsme si řekli, že je musíme utahat rychlým střídáním a vysokým tempem. To se nám povedlo a v polovině zápasu jsme vedli 3:0. Soupeř pochopitelně ke konci začal víc tlačit na pilu a podařilo se jim stáhnout na 3:2. Bylo z toho ještě drama, ale nakonec jsme to zvládli udržet a vezeme z Domažlic první tři body do sezóny. Další zápase nás čeká v sobotu 9.10., kdy budeme dělat předkapelu našemu áčku, hostíme Mariánské Lázně a touto cestou bych chtěl všechny fanoušky pozvat do ochozů.

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.