HC Tachov
Mimořádné tresty: Bukovina (SOK) 5+OK
Góly v přesilovce: 2:0, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 04:16 Fidler (Hřebík, Jakubec)
  • 08:15 Jakubec (Gažík)
  • 24:40 Jakubec (Balín)
  • 33:14 Čadek (Chaljavin)
  • 51:30 Chaljavin
  • 52:46 Veverka Jiří (Říha)
Ostatní zápasy kola
Mar. Lázně - Kaznějov 4:8
Nejdek - Třemošná 5:3
Klatovy - Cheb "B" 11:4
Domažlice - Rokycany 7:2
Soupiska HC Tachov

Brankáři:

Hliboký

Obránci:

Šmejkal, Bolonin, Vávra, Roidt

Útočníci:

Chaljavin, Balín, Gažík, Malý, Jakubec, Buben, Fidler, Čadek, Hřebík
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Schmidt (30.-60. Bíma)

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Jiří Mašek, Jiří Veverka

B-týmu se tentokrát nedařilo

Slabší chvilku si vybral B-tým při zápase v Tachově. V oslabené sestavě nestačil na domácí a prohrál 5:1.

K předposlednímu zápasu základní části odjel B-tým do Tachova bez několika opor. Navíc se utkání Baníku nevydařilo herně. Domácí tým po dvou třetinách vedl již 4:0 a B-tým se v posledním dějství za stavu 5:0 zmohl již jen na korigování skóre, když se prosadil nejstarší hráč v sestavě Jiří Veverka.

Odčinit porážku bude chtít rezerva sokolovského Baníku v neděli 6. 2., kdy od 16:45 přivítá v derby Nejdek.

29. týden (18. 7. - 24. 7.) - ZDE
30. týden (25. 7. - 31. 7.) - ZDE
Semifinálový přemožitel Baníku jihlavská Dukla se do Tipsport extraligy neprobojovala, v příští sezoně tak bude znovu hrát Chance ligu. V pátém utkání v pondělí 25. dubna prohrála Jihlava na ledě chomutovské arény 3:6 a celkově Rytíři zvítězili 4:1 na zápasy.
Další neznámá, co se účastníků Chance ligy 2022/23 týče, je vyřešená. Třináctým týmem, který doplnil už známé kluby jsou DRACI PARS Šumperk. Tým, který nejprve poslal do nižší soutěže Ústí nad Labem, zvládl i baráž s Táborem a po výhře 4:1 na zápasy zůstává v první lize.
Poslední tajenkou tedy zůstává, kdo uspěje v baráži o extraligu a jestli bude druhou nejvyšší soutěž v příští sezoně znovu hrát Jihlava nebo do ní "spadnou" kladenští Rytíři.
Posíláme gratulace do Jihlavy! Tamní Dukla, přemožitel Baníku v semifinále play off, porazila v šestém utkání Vsetín 1:0 a celkově ve finále zvítězila 4:2 na zápasy. Kromě poháru pro vítěze Chance ligy 2021/22 získala také právo bojovat o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže.

Barážová série s kladenskými Rytíři hraná na čtyři vítězná utkání začíná v neděli 17. dubna na ledě Kladna.