HC Stadion Cheb "B"
Mimořádné tresty: Zýka (Cheb) - DKÚ
Góly v přesilovce: 1:2, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 17:03 Koco (Bukovina, Navrátil)
  • 19:49 Navrátil (Račanský, Strnad)
  • 24:07 Klíma (Koco)
  • 24:30 Votoupal (Ticháček)
  • 51:51 Ticháček (Krejsa)
  • 59:39 Račanský (Klíma)
Ostatní zápasy kola
Nejdek - Mar. Lázně 11:3
Kaznějov - Třemošná 1:8
Domažlice - Klatovy 9:6
Rokycany - Tachov 13:6
Soupiska HC Stadion Cheb "B"

Brankáři:

Špírek

Obránci:

Jäger, Kužel, Kubík, Strýček, Zýka, Marek

Útočníci:

Krejsa, Votoupal, Špinetti, Hlavatý, Kala, Ticháček
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Jiří Mašek, Jiří Veverka

B-tým zahájil rok 2022 výhrou

Úspěšně vstoupil do nového roku B-tým Baníku Sokolov. Ten zvítězil v Chebu nad místní rezervou.

Oba týmy nastoupily do zápasu v nekompletním složení. První gól v roce 2022 vstřelil na začátku 18. minuty Pavel Koco, kterému asistovali Štefan Bukovina a Vojtěch Navrátil. Druhý jmenovaný pak 11 vteřin před koncem prvního dějství zvýšil na 2:0 pro Baník. Po změně stran poslal Sokolov do tříbrankového vedení Josef Klíma. Teprve poté se dostali ke slovu také domácí a Jakub Votoupal snížil na 1:3. Tento stav trval až do 52. minuty, kdy kontaktní gól Chebu vstřelil Petr Ticháček. Baník však své těsné vedení uhájil, navíc v poslední minutě uzavřel účet zápasu Petr Račanský – 2:4.

Další zápas sehrají sokolovští hokejisté v sobotu 15. 1. 2022, kdy od 19:00 hodin na domácím stadionu přivítají hráče Meterou Třemošná. Souboj s týmem, ve kterém působí mj. i bývalý extraligový hráč Jakub Koreis, bude přímým soubojem o třetí místo.

34. týden (22. 8. - 28. 8.) - ZDE
33. týden (15.8. - 21. 8.) - ZDE
Semifinálový přemožitel Baníku jihlavská Dukla se do Tipsport extraligy neprobojovala, v příští sezoně tak bude znovu hrát Chance ligu. V pátém utkání v pondělí 25. dubna prohrála Jihlava na ledě chomutovské arény 3:6 a celkově Rytíři zvítězili 4:1 na zápasy.
Další neznámá, co se účastníků Chance ligy 2022/23 týče, je vyřešená. Třináctým týmem, který doplnil už známé kluby jsou DRACI PARS Šumperk. Tým, který nejprve poslal do nižší soutěže Ústí nad Labem, zvládl i baráž s Táborem a po výhře 4:1 na zápasy zůstává v první lize.
Poslední tajenkou tedy zůstává, kdo uspěje v baráži o extraligu a jestli bude druhou nejvyšší soutěž v příští sezoně znovu hrát Jihlava nebo do ní "spadnou" kladenští Rytíři.
Posíláme gratulace do Jihlavy! Tamní Dukla, přemožitel Baníku v semifinále play off, porazila v šestém utkání Vsetín 1:0 a celkově ve finále zvítězila 4:2 na zápasy. Kromě poháru pro vítěze Chance ligy 2021/22 získala také právo bojovat o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže.

Barážová série s kladenskými Rytíři hraná na čtyři vítězná utkání začíná v neděli 17. dubna na ledě Kladna.