HC Baník Sokolov
Mimořádné tresty: Baxa (DOM) 10 OT
Góly v přesilovce: 0:1, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 03:05 Šperl (Řehák, Kulhánek)
  • 12:20 Račanský (Říha)
  • 28:30 Kurfürst (Klíma)
  • 48:50 Zbránek
  • 50:25 Kohel (Faschingbauer, Baxa)
Ostatní zápasy kola
Nejdek - Kaznějov 6:2
Tachov - Klatovy "B" 4:5 SN
Cheb "B" - Rokycany 7:9
Třemošná - Mar. Lázně 5:0 KK
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Jiří Mašek, Jiří Veverka
Soupiska HC Domažlice

Brankáři:

Květoň

Obránci:

Kohel, Kulhánek, Mašek, Kobes, Starý

Útočníci:

Mirovský, Hruška, Holomoj, Toupal, Řehák, Šperl, Baxa, Šíma, Faschingbauer

B-tým získal další tři body

Na vítězné vlně se veze béčko Baníku. To si na domácím ledě poradilo s Domažlicemi.

Baník proti silným a nevyzpytatelným Domažlicím postavil tři kompletní formace s Frčkem v bráně. Hosté dorazili s podobným počtem hráčů, když nastoupilo 5 obránců a tři útoky. Vše tedy nasvědčovalo vyrovnanému zápasu.

Účet zápasu otevřel ve 4. minutě hostující Šperl. Baník odpověděl ve 13. minutě, kdy se trefil nejproduktivnější hráč Petr Račanský po asistenci Ivana Říhy. První třetina tak skončila remízou 1:1. Ve druhém dějství padl jediný gól, o který se postaral Matěj Kurfürst, jenž tak Baník poslal do vedení 2:1. Tento stav vydržel až do 49. minuty. To se prosadil střelec posledních týdnů Radim Zbránek, který zvýšil na 3:1, a jak se ukázalo později, byla to branka vítězná. Domažlice totiž v přesilové hře zásluhou Kohela pouze korigovali na konečných 3:2.

V nekompletní tabulce patří Baníku čtvrté místo, se ztrátou bodu na druhý Nejdek. Baník má však odehrán o zápas méně. V počtu obdržených branek je Baník nejlepší, když v devíti zápasech inkasoval 24 gólů, z toho však 11 v jediném zápase v Rokycanech.

V dalším kole by se mělo béčko představit na ledě Mariánských Lázní.

4. TÝDEN (23. 1. - 29. 1.  ) - ZDE
5. TÝDEN (30. 1. - 5. 2.) - ZDE

Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko…
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu.
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00