Květoň

Kohel, Kulhánek, Mašek, Kobes, Starý

Mirovský, Hruška, Holomoj, Toupal, Řehák, Šperl, Baxa, Šíma, Faschingbauer

B-tým získal další tři body

Na vítězné vlně se veze béčko Baníku. To si na domácím ledě poradilo s Domažlicemi.

Baník proti silným a nevyzpytatelným Domažlicím postavil tři kompletní formace s Frčkem v bráně. Hosté dorazili s podobným počtem hráčů, když nastoupilo 5 obránců a tři útoky. Vše tedy nasvědčovalo vyrovnanému zápasu.

Účet zápasu otevřel ve 4. minutě hostující Šperl. Baník odpověděl ve 13. minutě, kdy se trefil nejproduktivnější hráč Petr Račanský po asistenci Ivana Říhy. První třetina tak skončila remízou 1:1. Ve druhém dějství padl jediný gól, o který se postaral Matěj Kurfürst, jenž tak Baník poslal do vedení 2:1. Tento stav vydržel až do 49. minuty. To se prosadil střelec posledních týdnů Radim Zbránek, který zvýšil na 3:1, a jak se ukázalo později, byla to branka vítězná. Domažlice totiž v přesilové hře zásluhou Kohela pouze korigovali na konečných 3:2.

V nekompletní tabulce patří Baníku čtvrté místo, se ztrátou bodu na druhý Nejdek. Baník má však odehrán o zápas méně. V počtu obdržených branek je Baník nejlepší, když v devíti zápasech inkasoval 24 gólů, z toho však 11 v jediném zápase v Rokycanech.

V dalším kole by se mělo béčko představit na ledě Mariánských Lázní.