HC Rebel město Nejdek
Góly v přesilovce: 0:0, v oslabení: 0:1
Vstřelené branky + asistence
  • 38:52 Jílek (Cankov)
  • 46:22 Zbránek (Račanský, Prachař)
  • 60:00 Račanský - rozhodující SN
Ostatní zápasy kola
Tachov - Kaznějov 5:8
Domažlice - Cheb "B" 9:0
Klatovy - Třemošná 2:3
Mar. Lázně - Rokycany 20.11.2021 17.00
Soupiska HC Rebel město Nejdek

Brankáři:

Pitoňák (Nový)

Obránci:

Doubek, Orlich, Král, Krýsl, Funk, Jonák, Cankov

Útočníci:

Florian, Záhora M. Hromádka, Záhora D., Hoang, Czingel, Gerát, Jílek
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Jiří Mašek, Jiří Veverka

B-tým konečně porazil i Nejdek

V devátém kole Krajské lize mužů zvítězil Baník na ledě Nejdku. O výhře však rozhodovaly až nájezdy.

Baník k dalšímu zápasu odjel do Nejdku v nekompletním složení. Za domácí nastoupilo několik bývalých hráčů Baníku včetně nestárnoucího matadora Reného Hromádky, ale také například junioři Pitoňák či Czingel.

Utkání nebylo bohaté na góly, o čemž svědčí i první třetina, která skončila bez branek. Výborné výkony podali brankáři Matyáš Pitoňák a jako vždy i sokolovský Jakub Frček, kterého ze hry překonal pouze Jílek v 39. minutě. Baníku se podařilo vyrovnat v 47. minutě, kdy v přesilové hře protlačil puk do sítě Radim Zbránek, který tak zaznamenal třetí gól ve dvou utkáních.

A protože další gól do konce třetí třetiny nepadnul, rozhodnout museli opět nájezdy. V nich byl za Baník dvakrát úspěšný Petr Račanský, který nakonec i rozhodl o druhém bodu pro B-tým.

B-tým tak konečně porazil poprvé v historii i Nejdek a i nadále béčku patří třetí příčka.

Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.