Martinec, Půst, Zajíček, Hošek

Nový, Koc, Švík, Krýner, Matoušek, Geltner, Koukolík, Kocman, Karbulka Jan

Petr Šindelář

B-tým na lídra nestačil

Ve šlágru kole Baník nestačil na lídra z Rokycan a na domácím ledě vysoko prohrál.

Ve 13. kole Krajské ligy mužů hostilo sokolovské béčko tým Rokycan, který vládne celé soutěži. A zaslouženě. Baník šel do utkání bez několika opor, ale s odhodláním uhrát dobrý výsledek. To však brzy vzalo za své, když hned ve druhé minutě otevřel skóre hostující Nový a o chvíli později navýšil skóre na 0:2 Karbulka. Hosté, vedeni bývalým výborným hráčem Baníku Petrem Šindelářem, hráli i nadále s přehledem. Baník se do šancí sice také dokázal dostat, ale neproměňoval je. V prvním dějství pak ještě jednu branku přidal bývalý hráč Klatov Jakub Kocman – 0:3.

I ve druhé třetině tahal Baník za kratší konec. Bývalí extraligoví hráči Lukáš Martinec a Jan Švík na začátku druhé třetiny zvýšili na 0:5 a o vítězi nebylo pochyb. Účet druhé třetiny pak uzavřel Geltner, který pošesté překonal Frčka.

Až na začátku třetí třetiny se konečně prosadili domácí, kteří předtím neproměnili několik tutovek. Nulu výborně chytajícímu Hájkovi sebral Josef Klíma. To však bylo ze strany Sokolova vše. Baník, někdy až neuvěřitelně, neproměnil vyložené příležitosti nebo střely Říhy již tradičně končily na tyči. Branky tak přidali jen hosté. Kocman dvěma úspěšnými zásahy zkompletoval hattrick a stanovil skóre na 1:8.

Vysoká porážka na domácím ledě je nemilosrdná. Baník, na rozdíl od soupeře, neproměnil své šance. Bohužel se hráči také nevyvarovali individuálním chybám, které kvalitní protivník trestal. I nadále však béčko drží velmi pěkné třetí místo.