HC Baník Sokolov
Vyloučení - 2 min.: 7:4
Góly v přesilovce: 1:1, v oslabení: 1:1
Vstřelené branky + asistence
  • 02:00 Nový (Krýner, Karbulka Jan)
  • 08:04 Karbulka Jan (Nový, Hošek)
  • 18:45 Kocman (Švík, Půst)
  • 24:40 Švík (Kocman, Geltner)
  • 25:17 Martinec (Koc)
  • 38:39 Geltner (Švík, Hošek)
  • 41:36 Klíma (Petrov Daniel, Kašpar)
  • 45:13 Kocman (Švík)
  • 46:34 Kocman (Karbulka Jan)
Ostatní zápasy kola
Klatovy "B" - Kaznějov 4:2
Třemošná - Cheb "B" 5:0 KK
Nejdek - Domažlice 5:0 KK
Tachov - Mar. Lázně 8:3
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Frček (41.-60. Bíma)

Obránci:

Útočníci:

Trenér:

Soupiska HK Rokycany, o.s.

Brankáři:

Hájek (Karbulka Jak.)

Obránci:

Martinec, Půst, Zajíček, Hošek

Útočníci:

Nový, Koc, Švík, Krýner, Matoušek, Geltner, Koukolík, Kocman, Karbulka Jan

Trenér:

Petr Šindelář

B-tým na lídra nestačil

Ve šlágru kole Baník nestačil na lídra z Rokycan a na domácím ledě vysoko prohrál.

Ve 13. kole Krajské ligy mužů hostilo sokolovské béčko tým Rokycan, který vládne celé soutěži. A zaslouženě. Baník šel do utkání bez několika opor, ale s odhodláním uhrát dobrý výsledek. To však brzy vzalo za své, když hned ve druhé minutě otevřel skóre hostující Nový a o chvíli později navýšil skóre na 0:2 Karbulka. Hosté, vedeni bývalým výborným hráčem Baníku Petrem Šindelářem, hráli i nadále s přehledem. Baník se do šancí sice také dokázal dostat, ale neproměňoval je. V prvním dějství pak ještě jednu branku přidal bývalý hráč Klatov Jakub Kocman – 0:3.

I ve druhé třetině tahal Baník za kratší konec. Bývalí extraligoví hráči Lukáš Martinec a Jan Švík na začátku druhé třetiny zvýšili na 0:5 a o vítězi nebylo pochyb. Účet druhé třetiny pak uzavřel Geltner, který pošesté překonal Frčka.

Až na začátku třetí třetiny se konečně prosadili domácí, kteří předtím neproměnili několik tutovek. Nulu výborně chytajícímu Hájkovi sebral Josef Klíma. To však bylo ze strany Sokolova vše. Baník, někdy až neuvěřitelně, neproměnil vyložené příležitosti nebo střely Říhy již tradičně končily na tyči. Branky tak přidali jen hosté. Kocman dvěma úspěšnými zásahy zkompletoval hattrick a stanovil skóre na 1:8.

Vysoká porážka na domácím ledě je nemilosrdná. Baník, na rozdíl od soupeře, neproměnil své šance. Bohužel se hráči také nevyvarovali individuálním chybám, které kvalitní protivník trestal. I nadále však béčko drží velmi pěkné třetí místo.

4. TÝDEN (23. 1. - 29. 1.  ) - ZDE
5. TÝDEN (30. 1. - 5. 2.) - ZDE

Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko…
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu.
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00