Pavlák, Tomek, Černohorský, Böhm, Tůma, Ducháč, Rajgl

Senčák, Kuťák, Guman, Jouza, Berčík, Matas, Ton, M. Vitouch, Cikhart, Krupička, Costa, Hrabík, Vopat

Tomáš Mariška, Martin Sobotka, David Fečo

PŘÍPRAVA: Z Litoměřic veze Baník výhru 2:6

Baníkovci dokázali v každé třetině vstřelit dvě branky a celkově zvítězili 2:6 po třetinách 0:2, 2:2 a 0:2

Baníkovci vstoupili do utkání v Litoměřicích výborně. Nejprve se prosadil v čase 4:08 Adam Křemen, který napřáhl od modré čáry a Pařík jeho ukrytou střelu našel až za svými zády – 0:1. V čase 7:56 už to bylo 0:2, protože se po kombinaci s Tomášem Vracovským prosadil Jaromír Kverka. Martin Michajlov se v první třetině dostal do akce jen sporadicky a mohli to být opět baníkovci, kteří mohli změnit skóre, ale střela Vracovského v 19. minutě orazítkovala tyčku.

Kališníci vstoupili do druhé třetiny jako vyměnění a hned v první minutě dvakrát nebezpečně pálil Guman. V čase 22:14 nahrál Ton Cikhartovi a jeho střela z mezikruží znamenala snížení na 1:2. Litoměřicím se podařilo vyrovnat v čase 28:53, když se po křížné přihrávce prosadil střelou z první Costa – 2:2. Jenže přesně o minutu později si Baník vzal vedení zpět, když se premiérovou brankou v černožlutém dresu prezentoval obránce Mlčák – 2:3. Ve 34. minutě nahrál Vojtěch Kysela Martinu Weinholdovi a ten zvýšil vedení baníkovců na 2:4.

Hned v první minutě třetí třetině se v oslabení do samostatného úniku dostal Guman, ale Michajlov si s jeho zakončením dokázal poradit. V čase 45:39 Pařík předvedl dobrý zákrok proti střele Bulky od modré čáry, ale na následnou dorážku Csamanga už byl krátký – 2:5. A byl to právě Štěpán Csamango, který i uzavřel gólový účet zápasu, když v čase 53:22 překonal Paříka po šesté – 2:6.

František Ptáček (HC Stadion Litoměřice): „Tak výsledek hovoří za vše, bylo vidět, že nás čeká ještě hodně práce ve všech činnostech. Je důležité nevěšet hlavu a makat, makat, makat."

Tomáš Mariška (HC Baník Sokolov): „My jsme po dnešku spokojení s naší předvedenou hrou, bylo to výrazně lepší než v minulém zápase. Podali jsem týmovější, kompaktnější výkon. Spadlo nám tam několik pěkných branek, za to jsme rádi, na druhou stranu nechceme vůbec přeceňovat ten výsledek, protože si myslím, že neodpovídá obrazu hry. Domácí si vytvořili velkou spoustu šancí, ale nás dneska podržel brankář. Jsme spokojení s tím, že se naše hra zlepšuje, posouvá a to je pro nás ta nejpozitivnější zpráva."