BK Havlíčkův Brod
Vyloučení - 2 min.: 5:5
Počet diváků: 56
  • 01:52 Milička (Mičík)
  • 27:02 Rasocha (Kraučuk)
  • 27:11 Skála (Vykoupil)
  • 32:21 Hanek (Vykoupil, Skála) - 5/4
  • 35:09 Lédl (Makovec) - 4/5
  • 36:35 Lédl (Čech)
  • 62:20 Skála - prodl.
Kobra Praha - Technika Brno 3:2 SN
Polsko - Ústí nad Labem 5:0
Břeclav - Chomutov 1:7
Chrudim - K. Vary "B" 2:6
Hvězda Praha - Třebíč 5:3

Trenéři:

Petr Holejšovský, Petr Neč

Dorost udolal Havlíčkův Brod v prodloužení

Poprvé v sezoně dokázali dorostenci vyhrát dvakrát za sebou a oživili tak naději na záchranu soutěže ještě po základní části. V Havlíčkově Brodě sahal dorost dokonce na tři body, ale domácí stihli srovnat. Nicméně bod navíc zajistil v prodloužení Dominik Skála.
Ohlas trenéra Petra Neče: ,,Zápas v Havlíčkově Brodě byl pro nás esencí výkonu, který bychom si od kluků představovali po celou sezónu. Ačkoliv jsme na Vysočinu odjížděli citelně oslabení a přiznám se, že jsme s Petrem Holejšovským neměli úplně vysoká očekávání, kluci nám po nevydařeném dosavadním průběhu sezóny ukázali, že si umí "hrábnout". Vyhrát dva zápasy po sobě se nám letos ještě nepodařilo a byť má na výhře lví podíl skvělý Radek Novák, kluci ho tentokrát bojovností a obětavostí skvěle doplňovali. Nešťastným okamžikem bylo zranění Adama Hanka, který musel být převezen do nemocnice s poraněním kolene, naštěstí by se ale nemělo jednat o nic závažnějšího. Třemi body včetně vítězné branky v prodloužení se skvěle prezentoval Dominik Skála."