13.7. 2020 | Klub
Informace o vstupném a prodeji permanentek na sezonu 2020/21

Pokud toužíte po permanentce na domácí utkání Baníku v sezoně 2020/21, na následujících řádcích se dozvíte veškeré potřebné informace.

Cena klasické permanentky je 1900 Kč, pokud se chcete stát součástí Sokolí rodiny a získat více výhod, zaplatíte 3300 Kč. Tyto ceny platí pro ty nejrychlejší, kteří si stihnou permanentku pořídit do 15. srpna 2020. Po tomto datu budou ceny 1990 Kč za klasickou, respektive 3500 Kč za permanentku a vstup do Sokolí rodiny.

Permanentkáři se mohou těšit na podepsaný plakát A-týmu a slevu 20% na vstupné při zápasech nadstavbové části Chance ligy. Další výhodou je vstup zdarma na přípravné zápasy před sezonou. Navíc mohou počítat s přednostní návštěvou utkání v případě diváckého omezení kvůli vládním nařízením spojeným s koronavirem.

Ten, kdo vstoupí do Sokolí rodiny, se může těšit na stejné výhody jako držitelé klasické permanentky, a k tomu další parádní bonusy - uvedení jména na webových stránkách klubu, možnost prohlídky zázemí stadionu v daném termínu, přístup do Clubroomu na ochozu stadionu a jeho permanentka bude platit také na případné play off.

Cena jednotlivého vstupného na sezonu 2020/21 je 100 Kč, na přípravná utkání před sezonou 50 Kč. Děti do 12 let nebo 135 cm a držitelé průkazu ZTP nebo ZTP/P mají vstup zdarma.

Více informací O VSTUPENKÁCH, PERMANENTKÁCHSOKOLÍ RODINĚ.

VSTUPENKY NA SEZONU 2020/21

Jednotné vstupné - 100 Kč
Děti do 12 let a držitelé průkazu ZTP/P - zdarma

PERMANENTKY NA SEZONU 2020/21

Předprodej od 20.7. do 15.8.2020

• permanentní vstupenka na základní část (26 utkání) - 1900 Kč
  • permanentní vstupenka "Sokolí rodina" - 3300 Kč
Do 15.8.2020 probíhá prodej voucheru.

Prodej od 17.8.2020

• permanentní vstupenka na základní část (26 utkání) - 1990 Kč
  • permanentní vstupenka "Sokolí rodina" - 3500 Kč
Od 17.8.2020 prodej plastových karet a výměna karet za vouchery.

KDE ZÍSKAT PERMANENTKU:

1. Na zimním stadionu v kanceláři pana Makovce
    každou středu od 9:00 do 15:00, kontakt p. Makovec 606 963 871
    na každém domácím utkání na pokladně - otevřena hodinu před utkáním

2. OD Ural, trafika pana Jiřího Korela
    otevírací doba: pondělí až pátek od 6:00 do 16:30, sobota od 6:00 do 12:00

3. Květinářství Fanfán tulipán (K. H. Borovského 406)
    otevírací doba: pondělí až pátek od 9:00 do 17:00, sobota od 9:00 do 12:00, kontakt p. Zdeny Weber 777 341 323

Poslední utkání základní skupiny na MS našim juniorům vyšel, Rakousku vstřelili sedm branek a vyhráli jasně 7:0. Ve čtvrtfinále vyzvou v neděli 3. ledna v 1:00 ráno našeho času domácí reprezentaci. Michal Gut vinou lehčího zranění do zápasu s Rakouskem nezasáhl.
Třetí utkání základní skupiny české juniorské reprezentaci nevyšlo, když týmu USA naši mladíci podlehli vysoko 0:7. Michal Gut strávil na ledě jen necelé dvě minuty (3 střídání) v první třetině. Připsal si jednu střelu na branku a prohranou buly.
Michal Gut nastoupil ve třetí formaci s Pavlem Novákem a Adamem Raškou. Strávil na ledě přes 10 minut a připsal si dvě trestné minuty.
Českým juniorům se vstup do mistrovství světa v Edmontonu nepovedl, Švédsku vzdorovali jen v první třetině a nakonec prohráli 1:7. Michal Gut se do statistik nezapsal, na ledě strávil 8 minut a 8 sekund, jednou vystřelil na branku a ve statistice +/- skončil na -2.
Pořídili jsme deset hráčských setů od značky Bauer, se kterou od této sezóny spolupracujeme. Jedná se o sety pro nejmenší hokejisty, kteří budou chtít začít s hokejem u nás na Baníku. Set obsahuje hráčskou vestu, chrániče loktů, chrániče holení, rukavice a kalhoty. Aby byla výstroj kompletní, bylo opatřeno deset párů bruslí a deset černých helem s košíkem.

Brankář Oldřich Cichoň a útočníci Michal Gut s Jakubem Konečným se od 4. do 8. listopadu připravovali na Zimním stadionu v Litoměřicích na kempu reprezentace kategorie U20. Tu čeká v prosinci MS v kanadských městech Edmontonu a Red Deer.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.