Rohan, Gabrhelík, Šafář, Tureček, Straka, Kubka

Koblasa, Vildumetz, Kohout, Křehlík, Křemen, Vondráček, Gorčík, Kverka, Hlava, Rulík

Martin Pešout, Tomáš Mariška

Petr Holejšovský, David Hruška

Baník porazil i Energii

Ke druhému přípravnému zápasu zajížděl Baník do sousedních Karlových Varů, kde utkání začínalo netradičně od 11:00. Domácí nastoupili v kombinované sestavě, hned několik hráčů však postrádal i Sokolov.

První třetina patřila domácím a po jedné z brejkových situací se do úniku dostal Martin Kohout a ač faulován, trefil růžek Kašparovy brány – 1:0. Baník odpověděl o tři minuty později. Lubomír Kovařík se elegantně zbavil protivníka a povedenou střelou o tyčku nedal Kuchařovi v bráně Varů šanci – 1:1. Stejným stavem skončila první třetina.

Do druhého dějství vtrhl Baník naprosto skvěle. Nejprve se puk odrazil k Josefovi Stříbrnému, který prostřelil Kuchaře – 1:2. O necelou půl minuty později pak Jan Bečvář situaci 2 na 1 vzal na sebe a trefil přesně – 1:3. Karlovy Vary reagovaly gólem Nicolase Hlavy, ale dvoubrankové vedení vrátil Baníku opět Lubomír Kovařík – 2:4. Do konce druhého dějství pak snížil ještě Petr Koblasa, který v přesilové hře propálil Kašpara – 3:4.

Baník měl i výborný nástup do třetí části. Hned po dvaceti vteřinách se trefil Tomáš Vracovský – 3:5. Navzdory času měl Baník v Karlových Varech slušnou podporu. A sokolovské diváky v 50. minutě potěšil Tomáš Vracovský, který zvýšil na 3:6. Do konce zápasu se skóre již neměnilo, Baník hrál velmi dobře a dovedl utkání do vítězného konce. Baník porazil Karlovy Vary na ledě soupeře 3:6.

I další utkání sehraje Sokolov v Karlovarském regionu. Ve čtvrtek 15.8. totiž Baník hraje v Ostrově proti prvoligovým Litoměřicím. Zápas začne v 17:00