Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Energie Karlovy Vary
  • 1:1, 2:3, 0:2
přípravné zápasy   12.8.2019 - 11.00
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Kostourek, Grech - Baxa, Juránek, tresty: 4:6
Vyloučení - 2 min.: 4:6
Góly v přesilovce: 1:1
Vstřelené branky + asistence
  • 13:41 Kohout
  • 16:20 Kovařík (Vracovský)
  • 22:01 Stříbrný (Vrána J.)
  • 22:29 Bečvář (Čurda, Fečo M.)
  • 25:47 Hlava (Vildumetz)
  • 26:57 Kovařík (Vracovský, Michálek)
  • 37:35 Koblasa (Vildumetz, Šafář)
  • 40:21 Vracovský (Kovařík, Vodička)
  • 49:07 Vracovský (Kovařík, Vodička)
Soupiska HC Energie Karlovy Vary

Brankáři:

Kuchař (Bednář)

Obránci:

Rohan, Gabrhelík, Šafář, Tureček, Straka, Kubka

Útočníci:

Koblasa, Vildumetz, Kohout, Křehlík, Křemen, Vondráček, Gorčík, Kverka, Hlava, Rulík

Trenéři:

Martin Pešout, Tomáš Mariška
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Petr Holejšovský, David Hruška

Baník porazil i Energii

Ke druhému přípravnému zápasu zajížděl Baník do sousedních Karlových Varů, kde utkání začínalo netradičně od 11:00. Domácí nastoupili v kombinované sestavě, hned několik hráčů však postrádal i Sokolov.

První třetina patřila domácím a po jedné z brejkových situací se do úniku dostal Martin Kohout a ač faulován, trefil růžek Kašparovy brány – 1:0. Baník odpověděl o tři minuty později. Lubomír Kovařík se elegantně zbavil protivníka a povedenou střelou o tyčku nedal Kuchařovi v bráně Varů šanci – 1:1. Stejným stavem skončila první třetina.

Do druhého dějství vtrhl Baník naprosto skvěle. Nejprve se puk odrazil k Josefovi Stříbrnému, který prostřelil Kuchaře – 1:2. O necelou půl minuty později pak Jan Bečvář situaci 2 na 1 vzal na sebe a trefil přesně – 1:3. Karlovy Vary reagovaly gólem Nicolase Hlavy, ale dvoubrankové vedení vrátil Baníku opět Lubomír Kovařík – 2:4. Do konce druhého dějství pak snížil ještě Petr Koblasa, který v přesilové hře propálil Kašpara – 3:4.

Baník měl i výborný nástup do třetí části. Hned po dvaceti vteřinách se trefil Tomáš Vracovský – 3:5. Navzdory času měl Baník v Karlových Varech slušnou podporu. A sokolovské diváky v 50. minutě potěšil Tomáš Vracovský, který zvýšil na 3:6. Do konce zápasu se skóre již neměnilo, Baník hrál velmi dobře a dovedl utkání do vítězného konce. Baník porazil Karlovy Vary na ledě soupeře 3:6.

I další utkání sehraje Sokolov v Karlovarském regionu. Ve čtvrtek 15.8. totiž Baník hraje v Ostrově proti prvoligovým Litoměřicím. Zápas začne v 17:00

Festival Za sluncem na koupališti Michal (23. 8.) s našimi hokejisty se blíží. V předprodeji stojí vstupenka 699 Kč, na místě pak 799 Kč.
Pokud však na sekretariátu HC Baník Sokolov (po předchozí domluvě na tel. 606 963 871) nebo v trafice v OD Ural u pana Korela předložíte nebo si zakoupíte permanentní vstupenku na HC Baník Sokolov na sezonu (2019/20), tak si zároveň můžete zakoupit i lístek na festival Za Sluncem za 450 Kč.
Na festivalu vystoupí Kryštof, Mirai, Support Lesbiens a další. Kromě autogramiády se budou křtít také nové dresy jak HC Baník Sokolov, tak i HC Energie Karlovy Vary.
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Rozpis ke stažení
Více - ZDE, plakát - ZDE
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Srpen - 0. týden
Srpen - 1. týden
Srpen - 2. týden
Srpen - 3. týden
Srpen - 4. týden
Ke stažení zde
Přípravné utkání s Kadaní, které se mělo hrát v úterý 27.8.2019 v Nejdku se z technických důvodů překládá na led soupeře.

Hokejisté Sokolova se tento týden budou připravovat v tréninkové hale KV Areny.

K try-outu bylo pozváno 37 hráčů, včetně Kristiána Reichela, hráče Manitoby v AHL, kterému bylo umožněno trénovat s Baníkem.

Na ledě se představí hned několik mladých hráčů, někteří nastupovali v zámoří či v jiných evropských soutěžích. Na try-outu se objeví i někteří hráči, kteří za Baník již nastupovali v minulosti či proti Sokolovu hráli ve druhé lize.

Ze současného kádru se omluvili pouze Patrik Kadeřávek, Tomáš Kvapil, Lubomír Kovařík a karlovarský junior Daniel Zavřel.

Mezi brankáři by se měli představit Ondře Kuchař, Jakub Kašpar a David Fečo.

Chance ligu začneme u dalšího nováčka. Baník odstartuje první ligu na ledě ex-ligového Chomutova ve středu 11.9. 2019. Již nyní zvažujeme možnosti hromadného výjezdu.

V termínu okolo 17.6. pak budou v prodeji permanentní vstupenky. Informaci upřesníme, stejně jako brzy přineseme kompletní rozpis zápasů!

ČT 08.08.2019 17.00: HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
PO 12.08.2019 11.00: HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov
ČT 15.08.2019 17.00: HC Baník Sokolov – HC Stadion Litoměřice (v Ostrově)
PO 19.08.2019 18.00: HC Benátky n. Jizerou – HC Baník Sokolov