Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Energie Karlovy Vary
  • 1:1, 2:3, 0:2
přípravné zápasy   12.8.2019 - 11.00
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Kostourek, Grech - Baxa, Juránek, tresty: 4:6
Vyloučení - 2 min.: 4:6
Góly v přesilovce: 1:1
Vstřelené branky + asistence
  • 13:41 Kohout
  • 16:20 Kovařík (Vracovský)
  • 22:01 Stříbrný (Vrána J.)
  • 22:29 Bečvář (Čurda, Fečo M.)
  • 25:47 Hlava (Vildumetz)
  • 26:57 Kovařík (Vracovský, Michálek)
  • 37:35 Koblasa (Vildumetz, Šafář)
  • 40:21 Vracovský (Kovařík, Vodička)
  • 49:07 Vracovský (Kovařík, Vodička)
Soupiska HC Energie Karlovy Vary

Brankáři:

Kuchař (Bednář)

Obránci:

Rohan, Gabrhelík, Šafář, Tureček, Straka, Kubka

Útočníci:

Koblasa, Vildumetz, Kohout, Křehlík, Křemen, Vondráček, Gorčík, Kverka, Hlava, Rulík

Trenéři:

Martin Pešout, Tomáš Mariška
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Petr Holejšovský, David Hruška

Baník porazil i Energii

Ke druhému přípravnému zápasu zajížděl Baník do sousedních Karlových Varů, kde utkání začínalo netradičně od 11:00. Domácí nastoupili v kombinované sestavě, hned několik hráčů však postrádal i Sokolov.

První třetina patřila domácím a po jedné z brejkových situací se do úniku dostal Martin Kohout a ač faulován, trefil růžek Kašparovy brány – 1:0. Baník odpověděl o tři minuty později. Lubomír Kovařík se elegantně zbavil protivníka a povedenou střelou o tyčku nedal Kuchařovi v bráně Varů šanci – 1:1. Stejným stavem skončila první třetina.

Do druhého dějství vtrhl Baník naprosto skvěle. Nejprve se puk odrazil k Josefovi Stříbrnému, který prostřelil Kuchaře – 1:2. O necelou půl minuty později pak Jan Bečvář situaci 2 na 1 vzal na sebe a trefil přesně – 1:3. Karlovy Vary reagovaly gólem Nicolase Hlavy, ale dvoubrankové vedení vrátil Baníku opět Lubomír Kovařík – 2:4. Do konce druhého dějství pak snížil ještě Petr Koblasa, který v přesilové hře propálil Kašpara – 3:4.

Baník měl i výborný nástup do třetí části. Hned po dvaceti vteřinách se trefil Tomáš Vracovský – 3:5. Navzdory času měl Baník v Karlových Varech slušnou podporu. A sokolovské diváky v 50. minutě potěšil Tomáš Vracovský, který zvýšil na 3:6. Do konce zápasu se skóre již neměnilo, Baník hrál velmi dobře a dovedl utkání do vítězného konce. Baník porazil Karlovy Vary na ledě soupeře 3:6.

I další utkání sehraje Sokolov v Karlovarském regionu. Ve čtvrtek 15.8. totiž Baník hraje v Ostrově proti prvoligovým Litoměřicím. Zápas začne v 17:00

O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde