Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
VSNVVV
  • 3:0, 6:2, 2:0
8. kolo   29.9.2019 - 18.00
HC Stadion Litoměřice
Poslední výsledky
VVVVV
Vstřelené branky + asistence
  • Kala (Fečo M., Šťastný)
  • Hafijanič (Kassal)
  • Fečo M. (Doubek, Kala)
  • Kala (Fečo M., Šťastný)
  • Černý (Dimitrov, Petrov J.)
  • Kassal (Hafijanič, Kursa)
  • Černý (Petrov J.)
  • Fečo M. (Šťastný)
  • Kassal (Korčmaroš, Doubek)
  • Fečo M. (Patzelt)
  • Černý (Petrov J.)
Ostatní zápasy kola
Děčín - Kadaň 2:4
Klášterec - Louny 29.9.2019 14.00
Bílina - Most 29.9.2019 10.00
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Petr Holejšovský, Jiří Parkmann,
Tréninky 21. 10. - 27. 10.
Tréninky 14. 10. - 20. 10.
Zápasy doma - ZDE
Tréninky od 7. 10. do 13. 10.
zápasy venku - ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde