HC Benátky nad Jizerou
Góly v přesilovce: 2:1, v oslabení: 0:1
Počet diváků: 110
Vstřelené branky + asistence
  • 07:26 Dlouhý (Špaček, Kolmann)
  • 11:38 Prošek (Vrána J., Přindiš)
  • 15:45 Pabiška (Čederle)
  • 17:41 Cikhart (Dlouhý) - PH
  • 23:53 Čederle (Jiruš)
  • 39:26 Jansa (Cikhart, Dlouhý) - PH
  • 39:48 Kadlec (Klejna) - OSL
  • 55:58 Dlouhý (Špaček)
  • 59:15 Klejna (Kverka) - PH
Soupiska HC Benátky nad Jizerou

Brankáři:

Pařík (Žajdlík)

Obránci:

Kolmann, Böhm, Kovář, Kunst, Had, Aubrecht

Útočníci:

Dlouhý, Jansa, Špaček, Pabiška, Čederle, Jiruš, Wiencek, Šafařovský, Cikhart, Kotyza, Šeliga, Žemba

Trenéři:

Valdemar Jiruš, Antonín Nečas
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenér:

Tomáš Hamara

PŘÍPRAVA: Prohra na ledě Benátek

Baník nestačil v dalším přípravném utkání na tým Benátek nad Jizerou. Před 110 diváky marně celý zápas dotahoval skóre, které se nakonec zastavilo na stavu 6:3 pro domácí. Další zápas nás čeká ve čtvrtek na ledě Trhačů z Kadaně.

I přes úvodní tlak Baníku skóre utkání otevřel v 8. minutě Adam Dlouhý, který dorazil střelu Špačka – 0:1. Sokolov dokázal ještě na tuto branku odpovědět a naposledy tak srovnal s Benátkami krok. V čase 11:38 se Radek Prošek prosadil před brankou a srovnal na 1:1. V 16. minutě hrál Baník přesilovku, ale po chybě vrátil domácím vedení Pabiška. Poslední branka v první třetině padla v čase 17:41, kdy přesilovku využil přesnou střelou Cikhart.

Domácí vstoupili výborně do druhé třetiny, kdy Hamrlu po necelých čtyřech minutách překonal střelou mezi betony Sebastian Čederle. Na další branky se čekalo až do poslední minuty druhého dějství. Nejprve v čase 39:26 po velkém tlaku využil přesilovku Jansa. Baník dokázal snížit na 5:2 v čase 39:48. V oslabení se prosadil Martin Kadlec, který se tak poprvé trefil v černožlutém dresu.

Ve třetí třetině bylo k vidění několik šancí na obou stranách. Tomáš Vracovský se dostal v 51. minutě během pár vteřin do dvou střeleckých příležitostí, ale vylámal si zuby na skvěle chytajícím Paříkovi. Čtyři minuty před koncem se podruhé prosadil Adam Dlouhý a bylo to 6:2. Skóre uzavřel v čase 59:15 po přihrávce Jaromíra Kverky obránce František Klejna.

...více info ZDE.
.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.