HC Benátky nad Jizerou
Góly v přesilovce: 2:1, v oslabení: 0:1
Počet diváků: 110
Vstřelené branky + asistence
  • 07:26 Dlouhý (Špaček, Kolmann)
  • 11:38 Prošek (Vrána J., Přindiš)
  • 15:45 Pabiška (Čederle)
  • 17:41 Cikhart (Dlouhý) - PH
  • 23:53 Čederle (Jiruš)
  • 39:26 Jansa (Cikhart, Dlouhý) - PH
  • 39:48 Kadlec (Klejna) - OSL
  • 55:58 Dlouhý (Špaček)
  • 59:15 Klejna (Kverka) - PH
Soupiska HC Benátky nad Jizerou

Brankáři:

Pařík (Žajdlík)

Obránci:

Kolmann, Böhm, Kovář, Kunst, Had, Aubrecht

Útočníci:

Dlouhý, Jansa, Špaček, Pabiška, Čederle, Jiruš, Wiencek, Šafařovský, Cikhart, Kotyza, Šeliga, Žemba

Trenéři:

Valdemar Jiruš, Antonín Nečas
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenér:

Tomáš Hamara

PŘÍPRAVA: Prohra na ledě Benátek

Baník nestačil v dalším přípravném utkání na tým Benátek nad Jizerou. Před 110 diváky marně celý zápas dotahoval skóre, které se nakonec zastavilo na stavu 6:3 pro domácí. Další zápas nás čeká ve čtvrtek na ledě Trhačů z Kadaně.

I přes úvodní tlak Baníku skóre utkání otevřel v 8. minutě Adam Dlouhý, který dorazil střelu Špačka – 0:1. Sokolov dokázal ještě na tuto branku odpovědět a naposledy tak srovnal s Benátkami krok. V čase 11:38 se Radek Prošek prosadil před brankou a srovnal na 1:1. V 16. minutě hrál Baník přesilovku, ale po chybě vrátil domácím vedení Pabiška. Poslední branka v první třetině padla v čase 17:41, kdy přesilovku využil přesnou střelou Cikhart.

Domácí vstoupili výborně do druhé třetiny, kdy Hamrlu po necelých čtyřech minutách překonal střelou mezi betony Sebastian Čederle. Na další branky se čekalo až do poslední minuty druhého dějství. Nejprve v čase 39:26 po velkém tlaku využil přesilovku Jansa. Baník dokázal snížit na 5:2 v čase 39:48. V oslabení se prosadil Martin Kadlec, který se tak poprvé trefil v černožlutém dresu.

Ve třetí třetině bylo k vidění několik šancí na obou stranách. Tomáš Vracovský se dostal v 51. minutě během pár vteřin do dvou střeleckých příležitostí, ale vylámal si zuby na skvěle chytajícím Paříkovi. Čtyři minuty před koncem se podruhé prosadil Adam Dlouhý a bylo to 6:2. Skóre uzavřel v čase 59:15 po přihrávce Jaromíra Kverky obránce František Klejna.

Rozpis sportovišť pro letní přípravu mládeže - ZDE
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.