Rückl

Rajal, Plánička, Valečka, Hochman, Juráň

Vondryska, Vizinger, Čuban, Bouček, Kuželík, Fořt, Vávra, Babka, Fait, Krs

B-tým v prvním duelu play-off remizoval

Nadějně rozehraný zápas béčko do vítězného konce nedovedlo. Ve čtvrtfinále krajské ligy remizoval Baník 3:3.

V neděli 20.2. hostil B-tým ve čtvrtfinále krajské ligy svého soupeře z Klatov. Série se hraje na dva zápasy, při shodném bodovém zisku rozhoduje rozdíl ve skóre, proto byl úvodní zápas velmi důležitý. A Baník si toho byl vědom. Úvod se mu podařil, když skóre otevřel Josef Klíma. Vstřelení gólu musel potvrdit až čárový rozhodčí, neboť puk se od sítě odrazil velmi rychle ven. Brzy bylo pro Baník ještě veseleji, když chytrou střílenou přihrávku Beera o mantinel zužitkoval Petr Račanský. Na druhé straně držel baníkovce jako vždy Jakub Frček. Ale i on nakonec v prvním dějství inkasoval. 14 vteřin před sirénou snížil Martin Fořt.

Ve druhé třetině vrátil Baníku dvougólové vedení David Prachař za asistence Lukáše Pastiera, ale do šaten se odcházelo znovu pouze s rozdílem jednoho gólu. Na 3:2 z pohledu domácích snižoval Jan Hochman.

Těsné jednogólové vedení vydrželo B-týmu téměř celou poslední třetinu. Nakonec ale hosté vybojovali remízu. Tři vteřiny před koncem utkání totiž svým druhým gólem v zápase srovnal Martin Fořt na konečných 3:3.

V odvetě se tak bude začínat od nuly. Baník pojede v neděli do Klatov s vědomím, že jakákoliv porážka pro něj znamená konec sezony.