Ice Dragons Telč
Vyloučení - 2 min.: 4:5
Góly v přesilovce: 0:0, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 30:18 Sobotka A. (Petrák, Rybár)
  • 43:18 Kolda (Jurný, Křížek)
  • 50:36 Křížek (Doležal)
  • 51:18 Blažek (Pytlík)
Ostatní zápasy kola
Jablonec - Břeclav 0:9
Soupiska Ice Dragons Telč

Brankáři:

Račan (Uhrin)

Obránci:

Doskočil, Sapík, Novák, Kříž, Jurný, Kratochvíl

Útočníci:

Doležal, Dvořák, Pytlík, Patočka, Křížek, Blažek, Granečný, Windegger, Majerčík, Kolda, Hamáček
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Jiří Parkmann, Jakub Truhlář
Semifinálový přemožitel Baníku jihlavská Dukla se do Tipsport extraligy neprobojovala, v příští sezoně tak bude znovu hrát Chance ligu. V pátém utkání v pondělí 25. dubna prohrála Jihlava na ledě chomutovské arény 3:6 a celkově Rytíři zvítězili 4:1 na zápasy.
Další neznámá, co se účastníků Chance ligy 2022/23 týče, je vyřešená. Třináctým týmem, který doplnil už známé kluby jsou DRACI PARS Šumperk. Tým, který nejprve poslal do nižší soutěže Ústí nad Labem, zvládl i baráž s Táborem a po výhře 4:1 na zápasy zůstává v první lize.
Poslední tajenkou tedy zůstává, kdo uspěje v baráži o extraligu a jestli bude druhou nejvyšší soutěž v příští sezoně znovu hrát Jihlava nebo do ní "spadnou" kladenští Rytíři.
Posíláme gratulace do Jihlavy! Tamní Dukla, přemožitel Baníku v semifinále play off, porazila v šestém utkání Vsetín 1:0 a celkově ve finále zvítězila 4:2 na zápasy. Kromě poháru pro vítěze Chance ligy 2021/22 získala také právo bojovat o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže.

Barážová série s kladenskými Rytíři hraná na čtyři vítězná utkání začíná v neděli 17. dubna na ledě Kladna.