Diviš, Gajovský "C", Osterberg, Heger, Stöhr, Schmid Ch., Schembri, Schwamberger, Wagner, Matuš, Schmid M., Piipponen

Kaltenhauser

Martin Štrba, Vojtěch Šik, David Fečo

Baník byl v Regensburgu neúspěšný

Ke třetímu přípravnému zápasu odjel Baník do zahraničí, konkrétně do Německa, kde se v Regensburgu utkal s místními Eisbären. Zápas se Baníku příliš nepovedl a prohrál 4:1.

Oproti minulému zápasu provedli trenéři několik změn, když místo v brance tentokrát zaujal Adam Horák. Do obrany se vrátil Jan Novák, naopak chyběl Jan Pohl. V útoku pak došlo ke změnám ve složení formací.

Domácím, kteří postoupili do druhé nejvyšší soutěže, patřila první třetina, když již ve 12. minutě vedli 2:0 po brankách Christopha Schmida a Andrewa Schembriho. Baník se tak nedočkal vstřelené branky ani v sedmé třetině po sobě.

Střelecká mizérie trvala i v následujícím dějství. Naopak to byli domácí, kteří přidal třetí gól. Ve vlastním oslabení se trefil bývalý hráč Karlových Varů Radim Matuš – 3:0.

Střelecký půst Baníku v nové sezoně nakonec ukončil až po 167 minutách Marek Švec, který snížil na 3:1 po asistencích Vrhela a Tona. V závěru měl Baník ještě výhodu dvou přesilových her, ale korigovat skóre již nezvládnul. Naopak domácí se ještě jednou prosadili, když při power-play, opět při vlastním oslabení skóroval Matteo Stöhr. Zápas tak skončil vítězstvím domácích v poměru 4:1.

Baník v přípravě zatím jednou zvítězil po nájezdech a dvakrát prohrál. Vylepšit bilanci si sokolovští hokejisté budou chtít v pátek 19. 8., kdy na domácím stadionu přivítají dalšího účastníka DEL 2, tým VER Selb. Utkání začne v 18:00. Očekávána je i velká účast fanoušků německého týmu.

Ohlasy z utkání: Budou doplněny