Žovinec, Stejskal, Eliáš, Patzelt, Němeček, Kremláček

Průžek, Slavík, Brož, Všetečka, Havrda, Strnad, Gardoň, Polák, Simon, Labuzík, Tichý, Kvasnička

Daniel Tvrzník

Ve třetím přípravném zápase byla úspěšnější Slavia

Ani ve druhém domácím přípravném zápase se hokejisté Baníku nedočkali vítězství. V mlze byla úspěšnější Slavia, která ve druhé třetině během tří minut nastřílela tři branky, čímž položila základ k výhře.

Sokolovští hokejisté se jako první v utkání dočkali branky, když se v čase 12:29 prosadil po přihrávce Davida Novotného z dorážky Adam Křemen - 1:0. V úvodním dějství už branka nepadla a Baník si tak do druhé třetiny přinesl jednobrankový náskok.

Domácí se ale potkali s herním výpadkem mezi 26. a 29. minutou, když třikrát inkasovali. V čase 25:51 srovnal hostující Simon, který využil dobré přihrávky od Gardoně - 1:1. O 41 vteřin později už domácí prohrávali, protože se od mantinelu přesně trefil hostující útočník Labuzík - 1:2. V čase 28:18 si připsal druhou asistenci v zápase Gardoň, který byl zapojen v gólové akci Všetečky 1:3. Baníku se ještě do konce druhé třetiny trefil sedmnáctiletý Handl, pro kterého to byl první gól v dresu Sokolova i v seniorské kategorii vůbec - 2:3.

Baníkovci se ve třetí třetině marně snažili o vyrovnání, kterého se bohužel nedočkali a tečku za zápase udělal v čase 19:03 brankou na konečných 2:4 Brož, jenž dopravil kotouč do prázdné brány po přesném pasu Průžka.