26.6. 2020 | A-tým | Redakce
Fotbalový přátelák v Dolním Rychnově patřil hokejistům Baníku

Poprvé od konce loňské sezony mohli fanoušci vidět v akci hráče A-týmu. Ti se představili 24. června v Dolním Rychnově při přátelském fotbalovém utkání.

Stejně jako v loňském roce se A-tým střetl v Dolním Rychnově s tamním fotbalovým celkem. A utkání to bylo na góly bohaté. Po brankách Lukáše Mensatora, Jaromíra Kverky, Jana Pohla a Petra Přindiše  hráči Baníku vybojovali výhru 4:1. Jedinou branku soupeřů trefil David Trojan. Po utkání se konala autogramiáda A-týmu. Děkujeme rychnovskému klubu za uspořádání skvělé akce!

Rozpis sportovišť pro letní přípravu mládeže - ZDE
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.