24.2. 2022 | Stará garda | Tomáš Bouda
West Bohemia cup letos potřetí

Po roční odmlce se na sokolovský zimní stadion vrací mezinárodní turnaj Starých gard. Akce proběhne poslední březnový víkend.

Kärpat Oulu, Wild Boars Moskva, holandští Eagles, německý tým, slovenská mužstva, ale i domácí týmy. To byly předešlé ročníky West Bohemia Cupu. V roce 2021 se tento turnaj vzhledem k pandemii nekonal, ale nyní se třetí ročník mezinárodního turnaj uskuteční. Termín je 26. 3. – 27. 3.

Jako vždy se účastníci mohou těšit na spoustu zábavy, kvalitní hokej, skvělé jídlo a pití a slavnostní večer s tombolou. Podrobnosti budou průběžně zveřejňovány. Stejně tak zveřejňovány týmy, které se zúčastní. První tým je samozřejmě jistý – Stará garda HC Baník Sokolov.

Pravidla:

- Hráči nad 40 let (výjimka max. pro dva hráče při schválení pořadatelem turnaje)

- Zápasy 2x20 minut hrubého času, 5 minut přestávka, rozbruslení 5 minut, po každém zápase úprava ledy

- No body check

- No snap shots

- Další pravidla až na místě – větší tresty, menší tresty, nájezdy při remíze, apod.