Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
10.11. 2022 | Pomáháme | Tomáš Bouda
V pondělí odstartuje VI. charitativní týden Chance ligy! Zapojte se i vy

V pondělí odstartuje VI. charitativní týden Chance ligy! Zapojte se i vy

HC Baník Sokolov se stejně jako v loňském roce zapojí do Charitativního týdne Chance ligy. Unikátní akce, která letos probíhá v týdnu od 14. listopadu do 20. listopadu, se účastní takřka všechny týmy Chance ligy, jež tak společně pomohou dobré věci. Výtěžek z aukce, do níž HC Baník Sokolov přidal podepsané dresy, puky či hokejku bývalého reprezentanta Jana Nováka, poputuje na konto projektu Klokánek organizace Fond ohrožených dětí. Výtěžek z finanční sbírky při domácích zápasech se Vsetínem (14. 11. od 18:00), Jihlavou (16. 11. od 18:00) a Prostějovem (19. 11. od 17:00) poputuje na Novorozenecké oddělení Nemocnice Sokolov na nákup dek pro novorozence aneb „Od miminka si vychováváme naše hráče“. Při materiální sbírce je pak možno podpořit Denní centrum Žirafa darem například hygienických potřeb, čistících prostředků na úklid či kapesníků nebo toaletních papírů. Pokud Vaše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc, rozhodně si tuto akci nenechte ujít.

Po loňském ročníku Charitativního týdne Chance ligy se děti z Klokánku těšily z krásné finanční částky, která se vybrala při charitativní aukce. Ve vybraných nemocnicích či dětských domovech se po charitativních sbírkách na spoustě stadionů radovala spousta dětí z plyšových hraček, psacích potřeb a dalších dárků. Pojďte přispět na dobrou věc i letos. Jakým způsobem můžete pomoci?

1) Finanční sbírka na stadionu

Sbírka pro Novorozenecké oddělení Nemocnice Sokolov aneb „Od miminka si vychováváme naše hráče“

Při zápasech se Vsetínem (14. 11.), Jihlavou (16. 11.) a Prostějovem (19. 11.) bude na recepci u pokladny možno finančně přispět na deky z mikroplyše pro miminka Novorozeneckého oddělení Nemocnice Sokolov

2) Materiální sbírka na stadionu

Sbírka pro Denní centrum Žirafa

Při zápasech se Vsetínem (14. 11.), Jihlavou (16. 11.) a Prostějovem (19. 11.) bude před pokladnou připraveno sběrné místo, kde lze přispět například hygienickými potřebami, čistícími prostředky na úklid či například kapesníky nebo toaletními papíry.

Denní centrum Žirafa nabízí komplexní odbornou podporu klientům se speciálními potřebami, tzn. klientům s kombinovaným postižením nebo s poruchou autistického spektra.

3) Charitativní aukce

V rámci Charitativního týdne bude v pondělí 14. 11. spuštěna také tradiční internetová aukce hokejových relikvií a zážitků, která poběží 14 dní. Výtěžek bude věnován organizaci Klokánek, která jej rozdělí do všech svých zařízení po celé republice. Na aukci se můžete podívat na stránce sportovniaukce.cz (aukce bude dostupná po vytvoření). A na jaké předměty od HC Baník Sokolov se v aukci můžete těšit?

a) Podepsaný dres hráči A-týmu ze sezony 2020/21

b) Dres Jana Nováka ze sezony 2022/20223 podepsaný hráči A-týmu

c) Sada oficiálních puků Chance ligy s podpisy (Martin Michajlov, Jan Pohl, Jan Novák, Jaromír Kverka, Tomáš Rohan, Ondřej Jurčík)

d) Hokejka bývalého reprezentanta Jana Nováka s podpisem

Aukce se rozběhne v pondělních 10:00.

Tak neváhejte a určitě se zapojte. Pomůžete dobré věci a získáte pro sebe nebo své blízké krásný vánoční dárek. Pro více informací sledujte web i naše sociální sítě.

Krátké zprávy
18932391/0100
Činnnost mládeže je realizována za podpory:


Hlavní partneři sokolovského hokeje: