29.11. 2022 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Další dva domácí zápasy budou patřit Vánočnímu stromku Naděje

Stejně jako v loňské sezoně, i letos podpoří Baník charitativní akci „Vánoční stromek Naděje“. Tato akce se letos koná již počtvrté.

V rámci akci je umístěn Vánoční stromek Naděje na několika místech v regionu (například Centrální registr nemocnice Sokolov, Krajský úřad Karlovarského kraje, Městský úřad Sokolov, Městský úřad Horní Slavkov, Tesco Sokolov či Cheb apod.). Na těchto stromech jsou umístěna vánoční přání z Dětských domovů, které děti samy vyrobily.

Ze stromků je možné si vzít přáníčko, zakoupit dárek a následně se domluvit na předání tohoto dárku. Další možností je pak přispět finančně. A právě tímto směrem se vydá i klub HC Baník Sokolov, který během utkání s Přerovem a Pardubicemi uspořádá sbírku. Do ní budou mít diváci možnost finančně přispět. Z výtěžku sbírky pak budou dětem splněna jejich přání, případně finanční prostředky půjdou na uspořádání Vánoční besídky v Dětských domovech.

Do projektu je možné se zapojit i příspěvkem na transparentní účet č.ú. 4119164043/0800.

A které Dětské domovy se podpoří?

DD Cheb a Horní Slavkov,

DD Mariánské Lázně a Aš,

DD Karlovy Vary, Ostrov a Plesná u Chebu.

DD Staňkov

DD Horšovský Týn,

DD Planá u Mariánských Lázní.

Více na stránkách – Vánoční stromek Naděje

HC Baník Sokolov podpoří tuto akci 10 % z výtěžku ze vstupného