2.12. 2022 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Charitativní týden byl úspěšný

Ve dnech 14. – 20. listopadu se konal Charitativní týden Chance ligy, do kterého se zapojila velká část klubů naší soutěže, včetně HC Baník Sokolov.

Charitativní týden v Chance lize byl úspěšný. HC Baník Sokolov vzhledem ke třem domácím utkáním ve výše uvedeném týdnu uspořádal sbírky hned dvě. První byla finanční, kde se celkem vybralo 9000 Kč, které poputují na novorozenecké oddělení Nemocnice Sokolov na nákup dek pro miminka. Druhá sbírka byla pro Denní centrum Žirafa, kde diváci i klub přispěli hygienickými potřebami, čistícími prostředky nebo například toaletními papíry či kapesníky.

Obě sbírky budou v nejbližší době předány.

Mimo to však probíhala společná aukce hokejových předmětů týmů Chance ligy. Celkem tato aukce vynesla 51050 Kč. Dres a hokejka Jana Nováka patřila k předmětům, které byly vydraženy za nejvyšší cenu, vydražena byla však i sada puků a dres z dřívější sezony. Výtěžek z aukce poputuje organizaci Klokánek.

Kromě toho se pak titulární partner Chance a.s. rozhodl přispět korunou za každého diváka, který navštíví zápasy Chance lize v týdnu od 14. 11. do 20. 11. 2022. Tento příspěvek pak činí 23 352 Kč.

HC Baník Sokolov tak podpořil další charitativní akci.