Na try-out zatím dorazilo 5 hráčů
Kromě již oznámených posil bude o místo v sestavě bojovat i několik dalších hráčů. Aktuálně se k týmu připojilo pět hráčů na try-out. Počty hráčů se budou postupně měnit.
HC Baník Sokolov odstartoval přípravu s novým kádrem. Trenérům se první den hlásilo i pět hráčů na try-out:
Ondřej Dorot (2004) – Vysoký obránce se v sestavě Baníku objevoval již v předešlých třech sezonách. V minulém ročníku pak odehrál 25 zápasů s bilancí 1 gól a 2 asistence. Kromě toho Ondřej nastupoval také v Chebu a na svém kontě má tachovský odchovanec i sedm extraligových startů.
Jakub Anton (2005) – Karlovarský obránce se v sestavě Baníku objevil již v sezoně 2024/25. V minulém ročníku pak byl členem širšího kádru A-týmu, do hry se však nedostal. 4 zápasy odehrál Jakub za Cheb, jinak své vytížení dělil mezi extraligovou juniorku a juniory Baníku, kde byl oporou zadních řad.
Jan Kučera (2005) – Bývalý mládežnický reprezentant působil v mládežnických týmech Českých Budějovic, Plzně a Mladé Boleslavi. V poslední sezoně pak tento útočník nastupoval také v druholigových Benátkách s bilancí 32 zápasů a 16 kanadských bodů.
Antonín Scafari (2005) – Útočník, který v mládeži působil ve finských soutěžích se v posledních třech sezonách stal oporou juniorky Litvínova. Kromě toho nastupoval také v univerzitní lize a v minulém ročníku odehrál i tři zápasy za druholigový Děčín.
Jakub Bednařík (2005) – Vysoký útočník Litvínova, který v předchozích dvou sezonách působil i v americké NAHL. Kromě startů za druholigový Most má Jakub i zkušenosti z Maxa ligy, když v sezoně 2025/26 odehrál 10 zápasů za Třebíč.
Na try-out dorazí i další hráči, někteří ze zahraničních soutěží. V jednání je také try-out zahraničního hráče. Kádr pak doplní i hráči, kteří se k týmu připojí později.
Přejeme všem hodně štěstí.









































































