HC Čerti Ostrov
Poslední výsledky
SNPPPSN
Vstřelené branky + asistence
  • 14:44 Šetek (Veverka Jiří, Říha)
  • 17:00 Šetek (Veverka Jiří)
  • 19:27 Kurfürst (Pastier, Salajka)
  • 19:41 Troška Daniel (Troška David, Danyo)
  • 24:09 Pastier (Kurfürst)
  • 24:35 Dušek (Troška David, Sláma)
  • 29:08 Dušek
  • 33:38 Sláma (Trubač, Daniel Troška)
  • 57:33 Veverka Jiří (Pašek)
  • 59:18 Říha (Veverka Jiří)
Ostatní zápasy kola
Nejdek - Trstěnice 7:1
Mar. Lázně - Cheb 1:5
Rokycany - Domažlice 10:2
Kaznějov - Klatovy "B" 4:5 SN
Tachov - Třemošná 1:4
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

B tým po přestřelce v Ostrově veze tři body

Béčko Sokolova v utkání plné zvratů dokázalo zdolat nakonec domácí Ostrov v poměru 6:4. Tím pádem si pojistilo definitivně třetí místo ve své skupině a v 1.kole play-off se utká právě se svým soupeřem z Ostrova.

Hokejisté B týmu vstoupili do duelu se svým sousedem v tabulce úspěšně, a ačkoliv první branka padla až v 15. minutě, první třetina dopadla úspěšně pro Sokolov 3:1. Ihned na začátku žlutočerní přidali čtvrtou branku a zdálo se být definitivně rozhodnuto o osudu sobotního utkání, jenže opak byl pravdou. Čerti vystrčili své růžky a po 40 minutách světelná tabule ukazovala nerozhodný stav utkání 4:4. Navíc pro zranění musel odstoupit ze hry Dennis Šetek. Výsledek i hra byla v poslední třetina vyrovnaná, zlom zápasu přišel v 58. minutě po trefě Jiřího Veverky. Pojistku v podobě šestého gólu do prázdné branky přidal kapitán Ivan Říha. Sokolov si tak připisuje cenné vítězství 6:4 z Ostrova, na kterém se nejvíce podílel nejzkušenější hráč týmu Jiří Veverka 4 body (1+3).
Poslední utkání základní části na domácím ledě absolvuje B tým v sobotu 19. 1. od 11:30 proti celku z Mariánských Lázní. Bude se opět jednat o předzápas večerního duelu "A" mužstva s Dvorem Králové. V posledním kole budou baníkovci zajíždět na led nebezpečné Třemošné.

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.