Rokycany - Domažlice 10:2
Kaznějov - Klatovy "B" 4:5 SN
Tachov - Třemošná 1:4

B tým po přestřelce v Ostrově veze tři body

Béčko Sokolova v utkání plné zvratů dokázalo zdolat nakonec domácí Ostrov v poměru 6:4. Tím pádem si pojistilo definitivně třetí místo ve své skupině a v 1.kole play-off se utká právě se svým soupeřem z Ostrova.

Hokejisté B týmu vstoupili do duelu se svým sousedem v tabulce úspěšně, a ačkoliv první branka padla až v 15. minutě, první třetina dopadla úspěšně pro Sokolov 3:1. Ihned na začátku žlutočerní přidali čtvrtou branku a zdálo se být definitivně rozhodnuto o osudu sobotního utkání, jenže opak byl pravdou. Čerti vystrčili své růžky a po 40 minutách světelná tabule ukazovala nerozhodný stav utkání 4:4. Navíc pro zranění musel odstoupit ze hry Dennis Šetek. Výsledek i hra byla v poslední třetina vyrovnaná, zlom zápasu přišel v 58. minutě po trefě Jiřího Veverky. Pojistku v podobě šestého gólu do prázdné branky přidal kapitán Ivan Říha. Sokolov si tak připisuje cenné vítězství 6:4 z Ostrova, na kterém se nejvíce podílel nejzkušenější hráč týmu Jiří Veverka 4 body (1+3).
Poslední utkání základní části na domácím ledě absolvuje B tým v sobotu 19. 1. od 11:30 proti celku z Mariánských Lázní. Bude se opět jednat o předzápas večerního duelu "A" mužstva s Dvorem Králové. V posledním kole budou baníkovci zajíždět na led nebezpečné Třemošné.