Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
VV
  • 2:0, 1:0, 1:2
přípravné zápasy   15.8.2019 - 17.00
HC Stadion Litoměřice
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Grech, Kostourek - Belko, Juránek, tresty: 7:7
Vyloučení - 2 min.: 6:7, 10 min. (OT): 0:1
Mimořádné tresty: Šik (LTM) 10 min. nesportovní chování
Góly v přesilovce: 2:0, v oslabení: 0:0
Počet diváků: 185
Vstřelené branky + asistence
  • 02:28 Švec (Stříbrný, Bernáth)
  • 09:15 Vrána J. (Zadražil) - PP
  • 36:27 Vodička
  • 43:43 Vracovský (Rohan T.) - PP
  • 52:25 Kropáček (Vitouch, Štohanzl)
  • 57:06 Korkiakoski (Marcel)
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Petr Holejšovský, David Hruška
Soupiska HC Stadion Litoměřice

Brankáři:

Král (Škorpík)

Obránci:

Procházka, Pavlas, Dajčar, Strejček, Kukla, Marcel

Útočníci:

Voženílek, Korkiakoski, Kangas, Střondala, Šik, Grim, Štohanzl, Vitouch, Kropáček, Hajšman, Arnošt, Sklenář

V Ostrově Baník zvítězil nad Litoměřicemi

Baník zvítězil i ve třetím přípravném zápase. Tentokrát si hokejisté Sokolova poradili s Litoměřicemi 4:2 po třetinách 2:0, 1:0, 1:2.

Třetí přípravný duel baníkovců hostil Ostrov nad Ohří. Zdejší zimní stadion sokolovskému klubu poskytnul azyl při rekonstrukci kabin a zároveň Baník využil tohoto místa k propagaci hokeje v Karlovarském kraji.

Při účasti Karla Mlejnka (A-tým) a Lukáše Mensatora (U16) u reprezentačních týmů vypomohl Petrovi Holejšovskému opět jako asistent David Hruška. Baník pak postrádal zraněné Petra Přindiše, Patrika Kadeřávka a Tomáše Kvapila. Jaromír Kverka byl ještě k dispozici Karlovým Varům, Michael Čejka a Tomáš Přibyl nastoupili za Most, kam budou mít vyřízeny střídavé starty. Týmu pak vypomohl David Tureček z Karlových Varů.

Slušně zaplněný ostrovský zimní stadion na první branku dlouho nečekal. Josef Stříbrný našel v ideální střelecké pozici Marka Švece a ten propálil Krále v bráně Litoměřic – 1:0. Baník byl v první třetině při chuti a využil hned první přesilovou hru utkání, když se na brankovišti prosadil Jakub Vrána – 2:0.

Šance si v prvním dějství vypracovali i hosté, ale Fečo vytáhnul skvělé zákroky a když Litoměřice nevyužily ani dvě početní výhody, vedl Baník po první dvacetiminutovce o dva góly.

V úvodu druhé třetiny si přesilovku zahrál Baník, ale následně převzali iniciativu hosté. Fečo byl však pozorný a postupem času se Sokolov dostával více do útočného pásma. Navíc se na stranu Baníku přiklonilo štěstí, když se obránce Petr Vodička vydal do ofenzivy a jeho nahození před bránu se odrazilo za záda Krále – 3:0. Tento stav vydržel i po čtyřiceti minutách.

Na začátku třetí třetiny hrál Baník znovu přesilovou hru a tentokrát úspěšně. Vydařenou střelou se prezentoval Tomáš Vracovský, který v tomto zápase nastoupil s kapitánským céčkem – 4:0. Poté Sokolov ubránil i díky Fečovi další oslabení a v závěrečné desetiminutovce se ke slovu dostali také hosté. V 52. minutě ukončil neprůstřelnost Feča Vojtěch Kropáček – 4:1. V závěru Litoměřice zvýšily svůj tlak, ale výsledkem bylo jen zkorigování skóre brankou Markuse Korkiakoskiho – 4:2. Při power-play Stadionu v posledních dvou minutách se stav již neměnil.

Baník tak i potřetí v přípravných zápasech zvítězil a nutno podotknout, že si výhru zasloužil. Hráči podali proti prvoligovému soupeři solidní a obětavý výkon, podpořený výborným Fečem. Po utkání si tak tým mohl se svými fanoušky vychutnat tradiční děkovačku.

K dalšímu přípravnému zápas baníkovci zamíří v pondělí 19.8. do Benátek nad Jizerou. Poté hraje Sokolov v Bayreuthu a v Kadani. „Doma“ se Baník představí až v neděli 1. 9., kdy od 16:00 budeme v Chebu hostit Bayreuth Tigers, který nastupuje v německé DEL2. Na zajímavou konfrontaci se zahraničním soupeřem jsou všichni příznivci srdečně zváni.

Zápasy - VENKU
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Zápasy - DOMA

Tréninky od 16.9. do 22.9.
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Stará garda HC Baník Sokolov po roce přijala pozvání do Kyjeva a ve dnech 26.9. - 29.9. zamíří do hlavního ukrajinského města, aby obhájila prvenství z minulé sezony. S týmem premiérově vyrazí i brankář Petr Hruška a do pole budou připraveni tři kvalitní pětice. Držme tedy Staré gardě palce.

Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
Zápasy na ledě soupeře - ZÁŘÍ 2019
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde