Chlouba, Svoboda J., Koblížek, Chrpa, Morong, Müller, Kostourek, Rindoš, Dospěl, Svoboda M., Veselý, Kubišta

Petr Rosol

Tomáš Hamara

PŘÍPRAVA: Baník zvítězil v podkrušnohorském derby

Baníkovci k dalšímu přípravnému utkaní vyrazili do nedaleké Kadaně, kde se v podkrušnohorském derby potkali s místními Trhači. Speciální náboj měl zápas pro sokolovského trenéra Tomáše Hamaru, který v minulé sezoně Kadaň trénoval. Sokolovští hokejisté svého kouče potěšili výhrou 0:4.
Baník musel zalepit místo ve třetí útočné formaci Adamem Rulíkem, který tak nastoupil na křídle s Tomášem Rohanem a Otakarem Šikem. Do půlky první třetiny byla hra rozkouskována častými vyloučeními. Do hry se tak dostaly speciální formace, které měly dost prostoru od trenérů. V druhé části třetiny ale převzal otěže zápasu Baník a v čase 14:29 se dostal do vedení. Tomáš Vracovský nabil Kverkovi a ten otevřel skóre dnešního zápasu.

Z druhé třetiny neuběhly ani dvě minuty a Baník znovu udeřil. Vrána výborným forčekingem získal kotouč v útočném pásmu, přihrál na Prymulu a ten zvýšil na 0:2. V čase 21:37 zatáhl za ruční brzdu Vojtěch Kropáček a Trhači měli výhodu trestného střílení, při kterém si ale Kostourek vylámal zuby na Oldřichu Cichoňovi. Ve 30. minutě byl v akci znovu Cichoň, který skvělým zákrokem vychytal domácího Dospěla a z následného protiútoku zvýšil Tomáš Vracovský na 0:3. Baník nastřelil do konce třetiny ještě dvakrát tyč. Nejprve to byl Vrána a o pár minut později Prymula.

Sokolov ve třetí třetině kontroloval svůj náskok a v čase 50:00 to byl Jaromír Kverka, který dorazil puk za bezmocného Hanuljaka a svou druhou brankou v zápase zvýšil na konečných 0:4.