SK Trhači Kadaň
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Grech, Petružálek – Armstark, Coubal, tresty: 10:5
Vyloučení - 2 min.: 9:3, 10 min. (OT): 0:1
Mimořádné tresty: Přindiš (SOK) - 10 min OT, Kropáček (SOK) - TS - Kostourek neproměnil, Kottek (KAD) - TS - Kverka neproměnil
Góly v přesilovce: 0:0, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 14:29 Kverka (Vracovský)
  • 21:13 Prymula (Vrána J.)
  • 29:56 Vracovský (Kverka, Klejna)
  • 50:00 Kverka (Kadlec, Vracovský)
Soupiska SK Trhači Kadaň

Brankáři:

Hanuljak (Běhula)

Obránci:

Kottek, Trefný, Havel, Seeman, Foltýn, Šuráň, Havlín

Útočníci:

Chlouba, Svoboda J., Koblížek, Chrpa, Morong, Müller, Kostourek, Rindoš, Dospěl, Svoboda M., Veselý, Kubišta

Trenér:

Petr Rosol
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenér:

Tomáš Hamara

PŘÍPRAVA: Baník zvítězil v podkrušnohorském derby

Baníkovci k dalšímu přípravnému utkaní vyrazili do nedaleké Kadaně, kde se v podkrušnohorském derby potkali s místními Trhači. Speciální náboj měl zápas pro sokolovského trenéra Tomáše Hamaru, který v minulé sezoně Kadaň trénoval. Sokolovští hokejisté svého kouče potěšili výhrou 0:4.
Baník musel zalepit místo ve třetí útočné formaci Adamem Rulíkem, který tak nastoupil na křídle s Tomášem Rohanem a Otakarem Šikem. Do půlky první třetiny byla hra rozkouskována častými vyloučeními. Do hry se tak dostaly speciální formace, které měly dost prostoru od trenérů. V druhé části třetiny ale převzal otěže zápasu Baník a v čase 14:29 se dostal do vedení. Tomáš Vracovský nabil Kverkovi a ten otevřel skóre dnešního zápasu.

Z druhé třetiny neuběhly ani dvě minuty a Baník znovu udeřil. Vrána výborným forčekingem získal kotouč v útočném pásmu, přihrál na Prymulu a ten zvýšil na 0:2. V čase 21:37 zatáhl za ruční brzdu Vojtěch Kropáček a Trhači měli výhodu trestného střílení, při kterém si ale Kostourek vylámal zuby na Oldřichu Cichoňovi. Ve 30. minutě byl v akci znovu Cichoň, který skvělým zákrokem vychytal domácího Dospěla a z následného protiútoku zvýšil Tomáš Vracovský na 0:3. Baník nastřelil do konce třetiny ještě dvakrát tyč. Nejprve to byl Vrána a o pár minut později Prymula.

Sokolov ve třetí třetině kontroloval svůj náskok a v čase 50:00 to byl Jaromír Kverka, který dorazil puk za bezmocného Hanuljaka a svou druhou brankou v zápase zvýšil na konečných 0:4.

Rozpis sportovišť pro letní přípravu mládeže - ZDE
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.