SK Trhači Kadaň
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Grech, Petružálek – Armstark, Coubal, tresty: 10:5
Vyloučení - 2 min.: 9:3, 10 min. (OT): 0:1
Mimořádné tresty: Přindiš (SOK) - 10 min OT, Kropáček (SOK) - TS - Kostourek neproměnil, Kottek (KAD) - TS - Kverka neproměnil
Góly v přesilovce: 0:0, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 14:29 Kverka (Vracovský)
  • 21:13 Prymula (Vrána J.)
  • 29:56 Vracovský (Kverka, Klejna)
  • 50:00 Kverka (Kadlec, Vracovský)
Soupiska SK Trhači Kadaň

Brankáři:

Hanuljak (Běhula)

Obránci:

Kottek, Trefný, Havel, Seeman, Foltýn, Šuráň, Havlín

Útočníci:

Chlouba, Svoboda J., Koblížek, Chrpa, Morong, Müller, Kostourek, Rindoš, Dospěl, Svoboda M., Veselý, Kubišta

Trenér:

Petr Rosol
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenér:

Tomáš Hamara

PŘÍPRAVA: Baník zvítězil v podkrušnohorském derby

Baníkovci k dalšímu přípravnému utkaní vyrazili do nedaleké Kadaně, kde se v podkrušnohorském derby potkali s místními Trhači. Speciální náboj měl zápas pro sokolovského trenéra Tomáše Hamaru, který v minulé sezoně Kadaň trénoval. Sokolovští hokejisté svého kouče potěšili výhrou 0:4.
Baník musel zalepit místo ve třetí útočné formaci Adamem Rulíkem, který tak nastoupil na křídle s Tomášem Rohanem a Otakarem Šikem. Do půlky první třetiny byla hra rozkouskována častými vyloučeními. Do hry se tak dostaly speciální formace, které měly dost prostoru od trenérů. V druhé části třetiny ale převzal otěže zápasu Baník a v čase 14:29 se dostal do vedení. Tomáš Vracovský nabil Kverkovi a ten otevřel skóre dnešního zápasu.

Z druhé třetiny neuběhly ani dvě minuty a Baník znovu udeřil. Vrána výborným forčekingem získal kotouč v útočném pásmu, přihrál na Prymulu a ten zvýšil na 0:2. V čase 21:37 zatáhl za ruční brzdu Vojtěch Kropáček a Trhači měli výhodu trestného střílení, při kterém si ale Kostourek vylámal zuby na Oldřichu Cichoňovi. Ve 30. minutě byl v akci znovu Cichoň, který skvělým zákrokem vychytal domácího Dospěla a z následného protiútoku zvýšil Tomáš Vracovský na 0:3. Baník nastřelil do konce třetiny ještě dvakrát tyč. Nejprve to byl Vrána a o pár minut později Prymula.

Sokolov ve třetí třetině kontroloval svůj náskok a v čase 50:00 to byl Jaromír Kverka, který dorazil puk za bezmocného Hanuljaka a svou druhou brankou v zápase zvýšil na konečných 0:4.

Brankář Oldřich Cichoň a útočníci Michal Gut s Jakubem Konečným se od 4. do 8. listopadu připravovali na Zimním stadionu v Litoměřicích na kempu reprezentace kategorie U20. Tu čeká v prosinci MS v kanadských městech Edmontonu a Red Deer.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.