Schütz, Heider, Weber, Hammond, Tippmann, Bühler

Schmid, Gajovsky, Pohl, Schembri, Girduckis, Ontl, Diviš, Schmidt, Zeilbeck, Yogan, Heger, Grimm

Maximilian Kaltenhauser

PŘÍPRAVA: Baník slaví první domácí výhru

Baníkovci od 12. minuty sice s Regensburgem prohrávali 0:1, ale nakonec po dvou brankách Adamce dokázali zápas otočit a poprvé v přípravě vyhrát před svými fanoušky.

PŘÍPRAVA:

Hned po pár vteřinách zápasu dostal Regensburg možnost početní výhody po podražení Adamce. Od modré to dvakrát nebezpečně zkoušel Weber, ale k ničemu jinému se hosté nedostali. Většina první poloviny třetiny se odehrávala ve středním, protože si ani jeden z týmů nedokázal vytvořit souvislejší tlak. V čase 11:48 zapomněla domácí obrana na útočníka Schembriho, který svůj samostatný únik proměnil střelou nad lapačku Michajlova – 0:1. V 18. minutě dostali možnost přesilové hry domácí, kterou využil v čase 17:39 Václav Adamec, který se nejlépe zorientoval na brankovišti- 1:1.

Velkou šanci měl v úvodní minutě Vrdlovec, který dostal v přesilovce nabito na pravý kruh, ale jeho tvrdou střelu vyrazil Neffin vyrážečkou. Na druhé straně to zkoušel ve 23. minutě z prostoru před brankou Grimm, jenže svou střelou našel připraveného Michajlova. Přesně v polovině zápasu se dostal do velké šance Adamec, který střílel z první po křížné přihrávce, ale Neffin se na poslední chvíli stačil přesunout. Ve 34. minutě zkoušel Petr Pohl překvapit Michajlova střelou na první tyč, jenže domácí brankař se nenechal nachytat.

Ve 43. minutě se puk po nahození od modré čáry odrazil vysoko nad Michajlova a dopadl těsně vedle branky. O minutu později se z otočky snažil prosadit střelou mezi betony Šlechta, jenže Neffin je včas srazil k sobě. Ve 45. minutě domácí předvedli velký tlak, ze kterého střílel Kverka, puk chviličku ležel volný v brankovišti, ale baníkovci ho nedokázali dopravit do branky. O pár vteřin později už se Baník radoval, protože v čase 45:06 byl důrazný na brankovišti Adamec, který dokázal puk dotlačit za brankovou čáru – 2:1. Ve 49. minutě se prezentoval Pohl tvrdou střelou, kterou vyprášil betony Michajlova. Po domácím tlaku v 57. minutě se do rychlého brejku dostali hráči Regensburgu, ale Weber šanci na vyrovnání promarnil. Ani přes závěrečný tlak hosté nedokázali vyrovnat a Baník si tak připsal první domácí výhru v přípravě.