17.5. 2020 | Pomáháme | Tomáš Stehlík
Malý Standa se chystá na transplantaci

Malý sokolovský hokejista Standa, o jehož bitvě s drakem, za kterým se skrývá zákeřná leukémie, jsme vás už dříve několikrát informovali, čeká na transplantaci kostní dřeně.

„Zdravím! Tak už jsme v Praze. Stáníkovi se tu moc líbí. Zatím se připravujeme na transplantaci. Standa to zvládá skvěle. Vše je tu pro něj jako ráj. Moc mu chutná. Když bude vše, jak má být, a nebude mít špatné výsledky, dostaneme se ještě před transplantací domů. Zatím jsme na hematoonkologii, takže tu mohu být s ním i přes noc.

Sestřičky i doktorky jsou moc hodné a milé. Stáníka baví cvičení s rehabilitační sestrou, která ho moc chválí a říká, že jde vidět, že je to sportovec. Prý mu to cvičení pomůže i do budoucna v hokeji.

Všechny vás zdravíme a posíláme foto, abyste viděli, že mu hokej moc chybí!“

Tuto zprávu nám poslala Standova maminka z Motolské nemocnice. Celý klub přeje Stáníkovi mnoho sil do další bitvy. Nikdo z nás nepochybuje, že bude vítězná. Další dobrou zprávou je, že už jsou vyřízeny všechny formality a v nejbližší době pošleme rodině Francových první část výtěžku z utkání proti Kadani a z dražby dresů ve výši 65 525 Kč.

Stánikovo cestu si můžete připomenout v předchozích článcích.

ZÁPAS PRO STANDU. SPOLEČNĚ DRAKA PORAZÍME…

Pořídili jsme deset hráčských setů od značky Bauer, se kterou od této sezóny spolupracujeme. Jedná se o sety pro nejmenší hokejisty, kteří budou chtít začít s hokejem u nás na Baníku. Set obsahuje hráčskou vestu, chrániče loktů, chrániče holení, rukavice a kalhoty. Aby byla výstroj kompletní, bylo opatřeno deset párů bruslí a deset černých helem s košíkem.

Brankář Oldřich Cichoň a útočníci Michal Gut s Jakubem Konečným se od 4. do 8. listopadu připravovali na Zimním stadionu v Litoměřicích na kempu reprezentace kategorie U20. Tu čeká v prosinci MS v kanadských městech Edmontonu a Red Deer.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.