17.5. 2020 | Pomáháme | Tomáš Stehlík
Malý Standa se chystá na transplantaci

Malý sokolovský hokejista Standa, o jehož bitvě s drakem, za kterým se skrývá zákeřná leukémie, jsme vás už dříve několikrát informovali, čeká na transplantaci kostní dřeně.

„Zdravím! Tak už jsme v Praze. Stáníkovi se tu moc líbí. Zatím se připravujeme na transplantaci. Standa to zvládá skvěle. Vše je tu pro něj jako ráj. Moc mu chutná. Když bude vše, jak má být, a nebude mít špatné výsledky, dostaneme se ještě před transplantací domů. Zatím jsme na hematoonkologii, takže tu mohu být s ním i přes noc.

Sestřičky i doktorky jsou moc hodné a milé. Stáníka baví cvičení s rehabilitační sestrou, která ho moc chválí a říká, že jde vidět, že je to sportovec. Prý mu to cvičení pomůže i do budoucna v hokeji.

Všechny vás zdravíme a posíláme foto, abyste viděli, že mu hokej moc chybí!“

Tuto zprávu nám poslala Standova maminka z Motolské nemocnice. Celý klub přeje Stáníkovi mnoho sil do další bitvy. Nikdo z nás nepochybuje, že bude vítězná. Další dobrou zprávou je, že už jsou vyřízeny všechny formality a v nejbližší době pošleme rodině Francových první část výtěžku z utkání proti Kadani a z dražby dresů ve výši 65 525 Kč.

Stánikovo cestu si můžete připomenout v předchozích článcích.

ZÁPAS PRO STANDU. SPOLEČNĚ DRAKA PORAZÍME…

...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.