HC Baník Sokolov
PPVVP
Vstřelené branky + asistence
  • 05:25 Himl (Švagr)
  • 12:38 Kurfürst (Salajka)
  • 35:00 Hadáček (Šneberk)
  • 35:25 Salajka (Prachař, Pastier)
  • 35:50 Šetek (Bodnár, Říha)
  • 47:50 Mrkvan (Švagr, Kohout)
  • 56:52 Šetek (Hudák P., Kellner)
  • 59:11 Ferenc
Ostatní zápasy kola
Cheb - Nejdek 4:1
Trstěnice - Ostrov 4:14
Klatovy "B" - Rokycany 8:4
Domažlice - Tachov 10:2
Třemošná - Kaznějov 3:4
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Béčko zdolalo i Mariánské Lázně

B-tým poslední domácí utkání základní části zvládnul.

B tým v posledním utkání v základní části zdolal nepříjemného soupeře z Mariánských Lázních.

První třetina domácím hokejistům nevycházela dle představ a M. Lázně se brzy v 6. minutě dostaly do vedení. Do konce první třetiny však dokázal vyrovnat svou trefou Kurfürst. První třetina tak skončila nerozhodně.

Zlomový moment utkání nastal ve druhé třetině, když se sokolovským hokejistům povedl doslova husarský kousek v podobě vstřelení tří branek za 50 vteřin. Tato situace zlomila definitivně odpor hostujících hokejistů.

Hráči Baníku si své vedení již celkem v poklidu během třetí třetiny pohlídali.

Poslední utkání základní části bude sehráno na ledě celku z Třemošné. V únoru pak již bude zahájeno play-off. První utkání by měl Baník sehrát na ledě Ostrova v předpokládaném termínu 9. - 10.2 února. Odveta by měla být sehrána v neděli 17.2. od 11:30 hodin na ledě v Sokolově.

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.