Wiencek, Šír, Duda, Špaček, Chrtek, Šafařovský, Dlouhý, Bittner, Šeliga, Vomáčka, Křepelka

Vlademar Jiruš

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský

I v Benátkách byl Baník úspěšný

Hokejisté Baníku navázali na předešlé úspěchy v přípravných zápasech a zvítězili v Benátkách nad Jizerou 4:5 po třetinách 1:1, 2:3 a 1:1. Za domácí jednou skóroval i sokolovský odchovanec Radek Duda.

Jako první v utkání zahrozil sokolovský Baník, konkrétně Tomáš Rohna, který si po deseti minutách hry vyjel do střelecké pozice, avšak těsně minul. Přesto šli Severočeši do vedení. V 17. minutě po pěkné kombinaci zakončoval Jan Bečvář, a přestože si Žajdlík na puk sáhl, v cestě do branky mu nezabránil - 0:1. Z vyrovnání se Benátky radovaly celkem záhy. Krásný pas od Nika přesně našel na modré čáře najíždějícího Radka Dudu a hráč s takovými zkušenostmi si se zakončením obvykle ví rady - 1:1.

Druhou třetinu začali lépe domácí, při hře ve čtyřech šli poprvé a také naposledy v tomto utkání do vedení. Daniel Špaček zmátl Kuchaře a švihem upravil skóre - 2:1. Jenže ještě v téže minutě bylo srovnáno. Lubomír Kovařík tečoval Přindišovu střelu ve zkrácené přesilovce a začínalo se opět od začátku - 2:2. Ve 25. minutě už Baník vedl, bylo to opět v početní převaze a střelcem znovu Lubomír Kovařík - 2:3.

Domácí poté dostali možnost dvojnásobné přesilové hry, jenže v ní prakticky vůbec sokolovskou branku neohrozili. Přesto Středočeši srovnali gólový účet zápasu, Petr Kolmann napřáhl na modré čáře a z této pozice to zkušený benátecký zadák umí. Jeho přesná střela skončila přesně za Kuchařem - 3:3. Bláznivá třetina pokračovala dál, na konci 37. minuty sice hosté dostali puk do branky, jenže pro posunutou klec gól nemohl být uznán. To však neplatilo při situaci prakticky se sirénou, kdy Michael Čejka ještě stihl překonat Žajdlíka a Sokolovští gólem do šatny opět vedli - 3:4.

Duel se zlomil ve 44. minutě, když Baník odskočil na rozdíl dvou branek. Petr Přindiš patrně s přispěním teče jednoho z benáteckých hráčů dostal popáté puk za Žajdlíkova záda a dobře hrající Sokolov šel do trháku - 3:5. Benátky se podobně jako v předchozím duelu proti Weisswasseru ani za nepříznivého stavu nevzdaly, na konci povedené kombinace byl Adam Dlouhý a dostal Středočechy opět na dostřel - 4:5. Kýženého vyrovnání se ale celek od Jizery nedočkal, a to ani po šanci Dudy nebo velkého závaru v závěrečných vteřinách utkání.