Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Benátky nad Jizerou
  • 1:1, 2:3, 1:1
přípravné zápasy   19.8.2019 - 18.00
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
VVV
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Smitka, Wagner – Gabriel, Zmeška, tresty: 8:5
Vyloučení - 2 min.: 5:8
Góly v přesilovce: 0:2, v oslabení: 0:0
Počet diváků: 110
Vstřelené branky + asistence
  • 16:16 Bečvář (Kverka, Čurda)
  • 18:05 Duda (Niko)
  • 21:02 Špaček (Chrtek)
  • 21:48 Kovařík (Přindiš, Rohan T.) - PP
  • 24:23 Kovařík (Kverka) - PP
  • 36:01 Kolmann (Křepelka)
  • 39:59 Čejka (Čurda)
  • 43:17 Přindiš (Bečvář)
  • 52:05 Dlouhý (Bittner, Kolmann)
Ostatní zápasy kola
Chomutov - Novosibirsk 2:5
Soupiska HC Benátky nad Jizerou

Brankáři:

Žajdlík (Hrstka)

Obránci:

Hampl, Kolmann, Kunst, Buchtela, Žůrek, Niko, Fereta

Útočníci:

Wiencek, Šír, Duda, Špaček, Chrtek, Šafařovský, Dlouhý, Bittner, Šeliga, Vomáčka, Křepelka

Trenér:

Vlademar Jiruš
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský

I v Benátkách byl Baník úspěšný

Hokejisté Baníku navázali na předešlé úspěchy v přípravných zápasech a zvítězili v Benátkách nad Jizerou 4:5 po třetinách 1:1, 2:3 a 1:1. Za domácí jednou skóroval i sokolovský odchovanec Radek Duda.

Jako první v utkání zahrozil sokolovský Baník, konkrétně Tomáš Rohna, který si po deseti minutách hry vyjel do střelecké pozice, avšak těsně minul. Přesto šli Severočeši do vedení. V 17. minutě po pěkné kombinaci zakončoval Jan Bečvář, a přestože si Žajdlík na puk sáhl, v cestě do branky mu nezabránil - 0:1. Z vyrovnání se Benátky radovaly celkem záhy. Krásný pas od Nika přesně našel na modré čáře najíždějícího Radka Dudu a hráč s takovými zkušenostmi si se zakončením obvykle ví rady - 1:1.

Druhou třetinu začali lépe domácí, při hře ve čtyřech šli poprvé a také naposledy v tomto utkání do vedení. Daniel Špaček zmátl Kuchaře a švihem upravil skóre - 2:1. Jenže ještě v téže minutě bylo srovnáno. Lubomír Kovařík tečoval Přindišovu střelu ve zkrácené přesilovce a začínalo se opět od začátku - 2:2. Ve 25. minutě už Baník vedl, bylo to opět v početní převaze a střelcem znovu Lubomír Kovařík - 2:3.

Domácí poté dostali možnost dvojnásobné přesilové hry, jenže v ní prakticky vůbec sokolovskou branku neohrozili. Přesto Středočeši srovnali gólový účet zápasu, Petr Kolmann napřáhl na modré čáře a z této pozice to zkušený benátecký zadák umí. Jeho přesná střela skončila přesně za Kuchařem - 3:3. Bláznivá třetina pokračovala dál, na konci 37. minuty sice hosté dostali puk do branky, jenže pro posunutou klec gól nemohl být uznán. To však neplatilo při situaci prakticky se sirénou, kdy Michael Čejka ještě stihl překonat Žajdlíka a Sokolovští gólem do šatny opět vedli - 3:4.

Duel se zlomil ve 44. minutě, když Baník odskočil na rozdíl dvou branek. Petr Přindiš patrně s přispěním teče jednoho z benáteckých hráčů dostal popáté puk za Žajdlíkova záda a dobře hrající Sokolov šel do trháku - 3:5. Benátky se podobně jako v předchozím duelu proti Weisswasseru ani za nepříznivého stavu nevzdaly, na konci povedené kombinace byl Adam Dlouhý a dostal Středočechy opět na dostřel - 4:5. Kýženého vyrovnání se ale celek od Jizery nedočkal, a to ani po šanci Dudy nebo velkého závaru v závěrečných vteřinách utkání.

Tréninky 21. 10. - 27. 10.
Tréninky 14. 10. - 20. 10.
Zápasy doma - ZDE
Tréninky od 7. 10. do 13. 10.
zápasy venku - ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde