Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
Bayreuth Tigers
  • 2:1, 0:3, 0:1
přípravné zápasy   22.8.2019 - 19.30
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
VVVV
Vstřelené branky + asistence
  • Zadražil
  • Čurda
  • Kovařík
  • Osmík
  • Kverka
Ostatní zápasy kola
Chomutov - Kadaň 6:0
Poruba - Katowice 2:1 SN

Baník zvítězil také v Bayreuthu

I pátý přípravný zápas skončil vítězstvím Baníku. V německém Bayreuthu sokolovští hokejisté nastříleli pět gólů, inkasovali pak pouze dvakrát.
Hodnocení hlavního trenéra Karla Mlejnka:
"První třetinu jsme neodehráli v patřičném pohybu. Od druhé třetiny jsme na pohybu přidali a utkání troufám si říct, jsme spravedlivě otočili v náš prospěch. To, že jsme v přípravě zatím neprohráli vůbec nic neznamená směrem do Chance ligy."

Hodnocení zápasu očima Martina Čurdy
„První třetinu jsme hráli špatně, málo jsme bruslili a nedrželi se svojí hry, proto jsme prohrávali ze začátku 2:0. Od druhé třetiny už jsme se zvedli a misky vah se začaly překlápět na naši stranu. To jsme udrželi až do konce. Byl to dobrý zapas s neznámým mužstvem z německé ligy. Zapas hodnotím podle výsledku pozitivně, nicméně první třetinu velice špatně. Musíme se proto poučit, lépe se připravit a příště být připraveni plnit pokyny trenéra od začátku utkání až do konce. Kdyby se to stalo s lepším soupeřem, mohlo by být pro nás pak velice těžké zapas otočit a mohli bychom zápas ztratit nekoncentrovaností z první třetiny. Samozřejmě moc děkujeme fanouškům kteří nás přijeli podpořit.“

Hodnocení zápasu pohledem Davida Feča
„Nástup do zápasu z naší strany nebyl dobrý, z našich chyb jsme se dostali do dvoubrankového manka ale od druhé třetiny se náš výkon zvedl, měli jsme lepší pohyb drželi jsme se našeho systému a vytvářeli jsme si šance, které jsme dokázali využít. Celkově zápas hodnotím pozitivně, dokázali jsme otočit nepříznivý stav proti zkušenému týmu a vyhráli zapas.“

Tréninky 18. 11. 2019 - 24. 11. 2019
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde