Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
PPPVP
  • 0:2, 0:2, 1:2
29. kolo   4.12.2019 - 18.00
ČEZ Motor České Budějovice
Poslední výsledky
VVVVV
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek - Štofa, Beneš, tresty: 4:5
Vyloučení - 2 min.: 4:5
Góly v přesilovce: 0:1, v oslabení: 0:0
Střely: 22:31, počet diváků: 785
Vstřelené branky + asistence
  • 06:55 Novák M. (Vydarený)
  • 16:50 Pýcha (Novák M., Allen)
  • 35:59 Endál (Karabáček, Allen)
  • 39:28 Novák M. (Doležal Z., Šimánek)
  • 42:53 Pýcha (Šimánek, Holec)
  • 43:25 Veselý J. (Beránek)
  • 48:10 Kverka (Osmík, Vracovský)
Ostatní zápasy kola
Třebíč - Slavia Praha 4:1
Vsetín - Poruba 3:2
Kadaň - Benátky 5:4
Prostějov - Jihlava 4:3 SN
Ústí nad Labem - Litoměřice 4:2
Havířov - Přerov 1:2
Frýdek-Místek - Chomutov 3:2
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator
Soupiska ČEZ Motor České Budějovice

Brankáři:

Klouček (Strmeň)

Obránci:

Pýcha, Allen, Vydarený, Lytvynov, Suchánek

Útočníci:

Christov, Venkrbec, Holec, Novák M., Kloz J., Doležal Z., Karabáček, Gilbert, Endál, Beránek, Šimánek, Veselý J., Prokeš, Babka

Trenéři:

Václav Prospal, Aleš Totter

České Budějovice potvrdily roli favorita

HC Baník Sokolov v domácím prostředí nestačil na českobudějovický Motor a prohrál 1:6 po třetinách 0:2, 0:2, 1:2.
Do vedení se Motor dostal po šesti minutách hry, kdy se kotouče ujal Martin Novák, který střelou od mantinelu propálil domácího brankáře. V jedenácté minutě přišla další velká šance Českých Budějovic, se Šimonkovým nahozením na bránu měl Jan Bednáře plné betony práce. Domácí byli blízko vyrovnání, když se ránu zasloužil Petr Přindiš, jehož střelu se ještě snažil dorazit Vracovský, ale Klouček byl připravený na oba tyto pokusy sokolích mužů. Šance střídala šanci. Následně dostal skvělou nahrávku Osmík, budějovický gólman se na poslední chvíli přemístil. Ve 14. minutě se Baník už radoval z vyrovnání, když se Vracovský zasouval puk za tyč, Klouček však svým betonem dokázal udržet kotouč těsně před brankovou čárou. Ačkoli byl Sokolov velmi produktivní v první třetině, o gól se znovu zasloužil Motor. Po rychlém útoku se kotouč dostal k Pavlu Pýchovi,který jej bez problému poslal za záda sokolovského maskovaného muže.

Navýšit skóre se povedlo Lukáši Endálovi, který střelou k bližší tyči rozvlnil domácí bránu ve 37. minutě. O tři minuty později se českobudějovičtí znovu radovali po krásné souhře na jejímž konci stál znovu Martin Novák

Do třetí třetiny se vyměnili brankáři na straně Sokolova, Jana Bednáře vystřídal Jakub Kašpar. I on však musel brzy lovit puk ve své síti. Pavel Pýcha vyslal dělovou ránu, na kterou brankář Baníku nestačil zareagovat. Následně ukázal svůj střelecký um také Jan Veselý. Ve 49. minutě se Sokolov přeci jen prosadil zásluhou Jaromíra Kverky.

Ohlasy trenérů:

Karel Mlejnek (Sokolov): Myslím si, že samotné utkání již od samotné přípravy bylo pro nás hrozně těžké. Byla to pro nás velká výzva. Troufám si říct, že takto k utkání i kluci nastoupili. Začátek jsme odehráli velmi dobře, bohužel jsme dostali dvě branky po našich chybách. Byly to góly, které si myslím, že bychom neměli dostávat, byť jsme v tabulce na místech, jakých jsme. Soupeř převzal otěže ve druhé třetině. Tam měly Budějovice jasně více ze hry. Ve třetí třetině za takového stavu není jednoduché hrát. Chtěl bych však kluky pochválit za to, že ten zápas nezabalili, a i za stavu 0:6 se snažili bojovat o každý kotouč. Víme, že nám to body nevrátí, na druhou stranu dnes respektujeme sílu soupeře.

Václav Prospal (České Budějovice): Domácí měli výborný start do zápasu. Skvěle bruslili a umocnili to dvě vcelku zbytečná vyloučení. Trochu nám v první třetině trvalo, než jsme se do toho po cestě dostali. Ale jakmile jsme oslabení ubránili, začali jsme hrát lépe. Pomohl nám první gól. Bez určitých pasáží ve třetí třetině jsme měli zápas pod kontrolou a projevilo se to i na skóre. Takže já musím kluky pochválit za dobře odvedený výkon.

O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde