Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
PPPSNP
  • 2:0, 2:2, 4:0
25. kolo   23.11.2019 - 17.00
HC Slovan Ústí nad Labem
Poslední výsledky
PPPPPP
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek - Štofa, Beneš, tresty: 5:7
Vyloučení - 2 min.: 4:5, 10 min. (OT): 1:2
Mimořádné tresty: Přindiš (SOK) 10 OT (vražení na hrazení) - Svoboda (Ústí) 10 OT (vražení na hrazení), Krejčí (Ústí) 10 OT (nesp. chování)
Góly v přesilovce: 2:1, v oslabení: 0:0
Střely: 35:23, počet diváků: 713
Vstřelené branky + asistence
  • 05:26 Osmík (Kverka)
  • 12:52 Švec (Zadražil, Kadeřávek)
  • 23:49 Kverka (Osmík)
  • 26:28 Brož (Krejčí)
  • 29:29 Šafář (Černoch)
  • 34:58 Vildumetz (Severa, Müller)
  • 43:28 Vracovský (Osmík)
  • 54:27 Vracovský (Kverka, Švec)
  • 55:57 Vodička (Kverka)
  • 58:50 Křemen (Rulík, Rohan T.)
Ostatní zápasy kola
Chomutov - Přerov 5:2
Poruba - České Budějovice 1:3
Prostějov - Kadaň 6:3
Havířov - Benátky 3:1
Třebíč - Litoměřice 3:2
Vsetín - Jihlava 3:2
Frýdek-Místek - Slavia Praha 3:4 PP
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator
Soupiska HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři:

Stahl (Brízgala)

Obránci:

Smetana, Müller, Krejčí, Brož, Zukal, Zajíc

Útočníci:

Grim, Svoboda, Severa, Havel, Vildumetz, Š. Bláha, O. Bláha, Dörner, Kordule, Filip, Jelínek, Houška

Trenéři:

Vladimír Evan, Jaroslav Roubík

Baník rozstřílel Ústí nad Labem

V přímém boji o 14. místo porazil Baník svého soka z Ústí nad Labem vysoko 8:2 po třetinách 2:0, 2:2, 4:0.

Gólovou kanonádou rozpustil v šesté minutě z první větší šance Martin Osmík, který snadno poslal kotouč za záda ústeckého brankáře. Ve 13. minutě rozvlnil sít hostující brány Marek Švec. Slovan se v první periodě do výraznější akce dostal, zato Sokolovští se ještě několikrát pokoušeli o navýšení skóre, ovšem Brízgala všechny kotouče již úspěšně zlikvidoval.

Čtyři minuty po začátku druhé periody se skóre znovu měnilo. Jaromír Kverka ujel s kotoučem, brankář Slovanu se pokoušel snížit střeleckou pozici sokolovského útočníka, Kverka však přesnou střelou poslal Baník do tříbrankového vedení. Ve 27. minutě se odešel posadit na trestnou lavici Petr Vodička. 19 vteřin postačilo ústeckým hokejistům ke snížení gólového manka. Střelu Krejčího od modré tečoval před Kašparem Vladimír Brož. O tři minuty později, když byl signalizovaný trest Ústí, se s kotoučem objevil před maskovaným mužem v brankovišti Slovanu Ondřej Šafář, jehož první ránu sice Brízgala vyrazil, ale na druhý Šafářům pokus byl již krátký. Ve 35. minutě se hostujícím celku podařilo znovu snížit. Z protiakce se prosadil Tomáš Vildumetz, jehož pokus skončit v síti Kašpara. Další rány z obou stran brankáři úspěšně zastavili.

Po začátku závěrečné třetiny usedl na lavici hříchů Smetana. Před koncem početní převahy poslal dělovku za záda Brízgaly volný Tomáš Vracovský. Šest minut před sirénou našel Jaromír Kverka znovu Tomáše Vracovského, který znovu zvítězil nad brankářem hostů. Tvrdou ránou od modré čáry navýšil skóre utkání Petr Vodička, který se tak zasloužil o svou první trefu v Chance lize. Minutu a deset vteřin rozhodl o konečném stavu Adam Křemen, který se před brankou zmocnil kotouče a snadno překonal ústeckého gólmana. Sokolov tak po více jak měsíci vítězí na domácím ledě jednoznačným výsledkem 8:2.

Ohlasy trenérů:

Karel Mlejnek (Sokolov):

Po dnešním utkání si velmi ceníme tří bodů a vítězství téměř po měsíci. Samozřejmě pro mužstvo je to hodně příjemné. Vážíme si podpory fanoušků. Věřím, že nějakým procentem jsme i odčinili kolaps z Kadaně. Stejně tak věřím tomu, že všichni vidí, že naše mužstvo i nadále do toho šlape, pracuje a chce vyhrát opravdu každé utkání. Jsem rád, že se nám to dnes podařilo. Zároveň jsme si dobře vědomi našich rezerv.

Jaroslav Roubík (Ústí nad Labem):

Do půlky utkání to byl vyrovnaný zápas. Sokolov byl o gól lepší, ale to v tu dobu nehrálo žádnou roli. Měli jsme šanci na srovnání, ale šanci jsme promarnili. Také jsme neproměnili přesilovku 5 na 3 a Sokolov nám pak dal gól. Od půlky zápasu byl Sokolov lepší a měl jednoznačnou převahu, což potvrdil ve třetí třetině dalšími góly. Pak již zaslouženě soupeř dovedl utkání do vítězného konce.

O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde