Hrdinka, Drtil, Mrázek, Muška, Husa, P. Krejčí

L. Krejčík, Račuk, Žálčík, Hrníčko, Divíšek, Nouza, Machala, V. Meidl, Chlán, R. Pilař, Miškář, T. Jandus, L Luňák

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský

Baník Prostějov o body neobral

Ve 22. kole Chance ligy prohrál Baník na ledě Jestřábů z Prostějova 4:2 po třetinách 1:1, 2:0, 1:1.
Do vedení se v osmé minutě dostali Jestřábi, když střelou z nulového úhlu překonal Kašpara Lukáš Žalčík. Už po 14 odehraných minutách si Karel Mlejnek vyžádal oddechový čas pro svou družinu. Rozmluva sokolovských hokejistů přinesla své ovoce v podobě srovnávacího gólu Matěje Zadražila. Autor vyrovnávací branky se ještě několikrát objevil v šanci, ale na brankáře Prostějova již nevyzrál.

V čase 22:17 rozezněl bránu Sokolova tvrdou střelou Hrníčko. Jestřábům se tlak vyplatil a po dělové ráně z hole Mrázka a dorážce Ondřeje Machaly lovil puk ve své síti Kašpar. Ve 28. minutě se o slovo znovu přihlásil Žalčík, když projel baníkovskou obranou, golmána sokolích mužů nepřekonal. Ve 32. minutě se o velkou šanci na straně Baníku zasloužil Marek Švec, který v koncovce minul domácí svatyni. Radovali se nakonec však znovu Jestřábi, když prudkou střelou podruhé v utkání překonal Kašpala Ondřej Machala.

Baníku se v závěrečné dvacetiminutovce podařilo snížit, ve 47. minutě se z otočky prosadil znovu Matěj Zadražil. Hra se přelévala z jednoho konce na druhý. Šťastnější byl ale znovu domácí celek. Na konci kombince Prostějova byla hůl Lukáše Žalčíka. Ačkoli se Sokolov pokoušel o srovnání, již se mu to nepodařilo. V 58. minutě ještě Kašpar reagoval na střelu z mezikruží vyslanou Drtilem. V samotném závěru zkusil Baník hru se šesti bruslaři, ale ani to na úspěch nestačilo.

Ohlasy trenérů:

Ladislav Lubina (Prostějov): Jsem rád, že kluci to utkání ubojovali a jsme spokojeni s plným bodovým ziskem. Stinnou stránkou je odstoupení Marka Račuka a Františka Hrdinky.

Karel Mlejnek (Sokolov): Soupeř vyhrál zaslouženě. My jsme mohli pomýšlet na nějaké body pouze při proměnění tutové šance za stavu 3:2, kterou jsme bohužel neproměnili.