Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
LHK Jestřábi Prostějov
Poslední výsledky
PVPPPP
  • 1:1, 2:0, 1:1
22. kolo   16.11.2019 - 17.00
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
SNPPPP
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Skopal, Barek – Kotlík, Zídek, tresty: 2:6
Vyloučení - 2 min.: 2:6
Góly v přesilovce: 1:0, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 07:56 Žálčík (V. Meidl)
  • 14:53 Zadražil (Švec, Michálek)
  • 22:58 Machala (Mrázek)
  • 32:30 Machala (T. Jandus, V. Meidl)
  • 46:36 Zadražil (Švec, Michálek)
  • 52:01 Žálčík (P. Krejčí, Mrázek)
Ostatní zápasy kola
Slavia Praha - Chomutov 1:4
Ústí nad Labem - Vsetín 2:3 PP
Litoměřice - České Budějovice 5:8
Benátky - Poruba 6:2
Kadaň - Frýdek-Místek 2:7
Jihlava - Přerov 0:1 PP
Třebíč - Havířov 4:3
Soupiska LHK Jestřábi Prostějov

Brankáři:

Štůrala (D. Dvořák)

Obránci:

Hrdinka, Drtil, Mrázek, Muška, Husa, P. Krejčí

Útočníci:

L. Krejčík, Račuk, Žálčík, Hrníčko, Divíšek, Nouza, Machala, V. Meidl, Chlán, R. Pilař, Miškář, T. Jandus, L Luňák
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský

Baník Prostějov o body neobral

Ve 22. kole Chance ligy prohrál Baník na ledě Jestřábů z Prostějova 4:2 po třetinách 1:1, 2:0, 1:1.
Do vedení se v osmé minutě dostali Jestřábi, když střelou z nulového úhlu překonal Kašpara Lukáš Žalčík. Už po 14 odehraných minutách si Karel Mlejnek vyžádal oddechový čas pro svou družinu. Rozmluva sokolovských hokejistů přinesla své ovoce v podobě srovnávacího gólu Matěje Zadražila. Autor vyrovnávací branky se ještě několikrát objevil v šanci, ale na brankáře Prostějova již nevyzrál.

V čase 22:17 rozezněl bránu Sokolova tvrdou střelou Hrníčko. Jestřábům se tlak vyplatil a po dělové ráně z hole Mrázka a dorážce Ondřeje Machaly lovil puk ve své síti Kašpar. Ve 28. minutě se o slovo znovu přihlásil Žalčík, když projel baníkovskou obranou, golmána sokolích mužů nepřekonal. Ve 32. minutě se o velkou šanci na straně Baníku zasloužil Marek Švec, který v koncovce minul domácí svatyni. Radovali se nakonec však znovu Jestřábi, když prudkou střelou podruhé v utkání překonal Kašpala Ondřej Machala.

Baníku se v závěrečné dvacetiminutovce podařilo snížit, ve 47. minutě se z otočky prosadil znovu Matěj Zadražil. Hra se přelévala z jednoho konce na druhý. Šťastnější byl ale znovu domácí celek. Na konci kombince Prostějova byla hůl Lukáše Žalčíka. Ačkoli se Sokolov pokoušel o srovnání, již se mu to nepodařilo. V 58. minutě ještě Kašpar reagoval na střelu z mezikruží vyslanou Drtilem. V samotném závěru zkusil Baník hru se šesti bruslaři, ale ani to na úspěch nestačilo.

Ohlasy trenérů:

Ladislav Lubina (Prostějov): Jsem rád, že kluci to utkání ubojovali a jsme spokojeni s plným bodovým ziskem. Stinnou stránkou je odstoupení Marka Račuka a Františka Hrdinky.

Karel Mlejnek (Sokolov): Soupeř vyhrál zaslouženě. My jsme mohli pomýšlet na nějaké body pouze při proměnění tutové šance za stavu 3:2, kterou jsme bohužel neproměnili.

O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde