R. Duda, Šír, Průžek, Rychlovský, Najman, D. Špaček, A. Dlouhý, Chrtek, Klapka, Wiencek, Šafařovský

Valdemar Jiruš, Antonín Nečas

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský

Baník padl, rozhodla druhá třetina

Do zápasu vkročili domácí pravou nohou a po první dvacetiminutovce se do kabin odcházelo za stavu 1:0 pro Benátky. Druhá perioda probíhala v podobném duchu, Benátky nad Jizerou přidaly další tři góly. Baníkovcům se podařilo pouze snížit, autorem jediného gólu se stal kapitán Sokolova Tomáš Rohan.
Pět minut po úvodním vhazování se s kotoučem prodral před Žejdlíka Vrána, jeho pokus brankář Benátek zastavil betony, následná dorážka nenašla své místo za záda domácího gólmana. Tyč benátské svatyně orazítkoval Kadeřávek o minutu později. V moci držel puk Marek Švec, jehož bekhendový pokus skončil pouze v boční síti. Ovšem ve 14. minutě se z protiakce dostaly do šance Benátky, po Buchtelově střele zůstal kotouč volný před nemohoucím Haasem, který si odbyl v zápase premiéru v dresu Baníku, puk doklepl za ležícího brankáře Sokolova Adam Dlouhý. Další větší akce k vidění v první dvacetiminutovce nebyla a mužstva odcházela do kabin za stavu 1:0.

Druhou periodu začali domácí s plnou vervou a snažili se navýšit skóre zápasu. Ve 23. minutě se střelou z mezikruží prosadil Adam Najman.  Haas měl plné betony práce i nadále, ihned po inkasovaném gólu hasil šanci Nikova, který nakonec těsně minul hostující bránu. Aktivita Benátek neutichala, ve 26. minutě nabídl přihrávku Dlouhému Klapka, první jmenovaný o milimetry netrefil sokolovskou klec. Ve vlastním oslabení se v polovině druhé části snažil střelou do horní růžku prosadil Špaček, Haas kotouč stačil zastavit. Šance střídala šanci. Domácím se ve 35. minutě podařilo odskočit na rozdíl tří branek. V přesilové hře našel Najman najíždějícího Daniela Špačka, který překonal přesouvajícího maskovaného muže v bráně Sokolova. Benátky se ještě ani nedoradovaly ze třetího gólu, když v tu vyslal dělovou ránu od modré Niko, jehož dělovku v předbrankovém prostoru tečoval Jan Hampl. Dvacet vteřin před koncem dějství, při signalizované výhodě, byl u pravé tyčky důrazný Tomáš Rohan, který přehodil puk nad Žejdlíkův beton.

Baník se na počátku závěrečné dvacetiminutku pokoušel prosadit a blízko byl Matěj Zadražil,k který zůstal volný před brankářem Benátek, ovšem svůj blafák nedotáhl do šťastného konce. Ve 43. minutě byla znovu rozezvoněna tyč Sokolova. Až v 53. minutě se o větší šanci postaral Jaromír Kverka, který z dobré střelecké pozice minul bránu soupeře. Na druhé straně se o podobnou akci pokoušel Hampl, ale stejně jako Kverka, minul branku. Žádné góly k vidění v poslední třetině nebyly. Sokolov z Benátek nebere jediný bod.