R. Černý, Krisl "C", Hrabal, Zbořil "A", Šnajnar, Weinhold

Navrátil, Pšurný "A", Popelka, Plášek ml., Berger, Moučka, Š. Kratochvil, M. Kratochvil, Goiš, F. Dvořák, Süss, Indrák, Kočica

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský

Výhra v první třetině nastačila na body z Přerova

Základní část ukončil Sokolov na ledě Zubrů. Ačkoli Baník zvítězil v první periodě 1:0, soupeř dokázal výsledek dorovnat a nakonec si nechává tři body na svém ledě po vítězství 3:1. Jediným úspěšným střelcem se stal Jaromír Kverka.
Aktivnější vstup do utkání měl Sokolov, ovšem pokusy sokolích mužů nenašly svůj cíl v domácím brankovišti. Dominance Baníku však rychle pominula a Zubři dali brzy najevo, kdo je na svém ledě. Větší akce byla k vidění až v 16. minutě, kdy se o otevření skóre na dvakrát pokusil Mikuláš Zbořil, na jehož rány byl Haas připravený. V 19. minutě se blížil ke gólu Karel Plášek mladší, bekhendová rána zamířila těsně vedle pravé tyče. 58 vteřin před koncem první třetiny si Přerov počínal mimo pravidla hry, Baníku se dvě vteřiny před samotnou sirénou podařilo prosadit. Do poloprázdné svatyně poslal puk Jaromír Kverka.

Po začátku druhé periody Baník brzy zahrozil. Vrána se dostal do zakončení, které Petrásek zlikvidoval. Ve 23. minutě se zaradovali Zubři, po přečíslení dva na jednoho se o konečné slovo přihlásil Roman Pšurný, který zakončil k pravé tyči. Ve 38. minutě se znovu pokoušel překonat Haase Mikuláš Zbořil, jehož dělovka byla ještě tečována před hostující brankou, kotouč těsně minul pravou tyčku.

Poslední dvacetiminutovku odstartoval Přerov velmi dobře. Po minutě se opět prosadil Roman Pšurný střelou mezi betony sokolovského brankáře. V 56. minutě se Zubři prosadili naposledy. Šimon Kratochvíl si obhodil hráče Baníku na modré čáře a střelou do horního růžku poslal Přerov do dvoubrankového vedení. Ačkoli se Sokolov ještě snažil odpovědět, na Petráska byly pokusy baníkovců krátké.

Ohlasy trenérů

Jakub Grof (HC ZUBR Přerov): Hráče jsme upozorňovali, že byť má Sokolov z venkovních zápasů statistiky, jaké má, zápasy ztrácí o gól či o dva. Bylo to vidět. Baník předvedl sympatický, bruslivý výkon. Minimálně v první třetině jsme s jeho hrou měli problémy. Naštěstí jsme ubránili jeho šance a pak rozhodli.

Karel Mlejnek (HC Baník Sokolov): V první třetině jsme byli lepším týmem, bohužel se nám ale nepodařilo dát více branek. Ve druhém dějství převzali otěže utkání domácí, tato část však nerozhodla. Hráli jsme organizovaně, nicméně ve třetí třetině Přerov rozhodl v přesilovce. Byl to klíčový moment duelu.