Havlín, Aubrecht, Charvát, Kunst, Had, Buchtela

Křepelka, Šír, R. Duda, Křepelka, Šír, D. Špaček, Chrtek, Gajda, Wiencek, A. Dlouhý, Žemba, Šeliga, Šafařovský, Vomáčka

Valdemar Jiruš, Antonín Nečas

V odvetě uspěly Benátky, Sokolov bere bod

Podobně jako tomu bylo před reprezentační pauzou nedokázalo o vítězi rozhodnout šedesát minut. Následné prodloužení dopadlo úspěšněji pro hosty, Baník si odnáší alespoň bod.
Po chybě v obranném pásmu hostů se kotouče po čtyřiceti vteřinách ujal Rohan, který sám proti brankáři přestřelil svatyni Benátek. V 9. minutě se dočkal Baník přesilové hry. Nejprve si Žajdlík připsal úspěšný zákrok proti Matěji Zadražilovi, který byl dobře postavený v předbrankovém prostoru. Následně vypálil od modré čáry Švec, jehož střelu tečí nasměroval za záda hostujícího gólmana Vladislav Houška. Ačkoliv byl Sokolov dlouho velmi aktivní, ve 12. minutě zavezl puk do třetiny Chrtek, jenž křižnou přihrávkou našel Radka Dudu, ten střelou z první srovnal skóre zápasu. V osmnácté minutě obrovsky zachyboval jeden z benátských obránců, který se pokusil o zadní nahrávku, našel pouze Jiřího Uhlíka, který tváří tvář Žajdlíkovi uspěl a Baník si vzal zpět jednobrankové vedení. V zadních řadách chvilku před sirénou chybovali také domácí a do šance se dostal Adam Dlouhý, Kašpar vyrazil puk těsně vedle pravé tyče.

Pár vteřin po začátku druhého dějství se pokusil srovnat Špaček, který se pokoušel zasunout puk za ležícího Jakuba Kašpara, ale zakončení mu nevyšlo. V přesilové hře se ve 27. minutě podařilo vyrovnat stav Danielu Špačkovi, který z dobré pozice propálil sokolovského brankáře. Benátkám stačilo patnáct vteřin a Petr Gajda poslal poprvé v utkání hosty do vedení. Po inkasované brance měli domácí problém se získáním útočného pásma. Uhlík si našel Martina Berčíka, který poslal kotouč do prázdné brázdy. V polovině druhé části se ve vlastní oslabení dostali do přečíslení Benátky nad Jizerou. Chrtek spolu s Dlouhým pospíchali ke Kašparovi, jenže druhý jmenovaný dostal přihrávku jen na brusle. Sokolov získal dávku energie a snažil se vstřelit další gól, jenže Žajdlík za svá záda žádný puk nepustil. Nejblíže ke skórování byl Havlík, který trefil břevno.

Do závěrečné dvacetiminutovky tak nastupovaly celky s nerozhodným stavem. Ve 45. minutě přišlo vyloučení na straně hostí. Zprvu vypálil Pařízek, kotouč se dostal k Danielu Špačkovi, který spěchal ke Kašparovi, brankář Baníku si pokus Špačka pohlídal. Na další samostatný únik v podání Petra Wiencka byl však baníkovský gólman krátký a ve vlastním oslabení tak poslal svůj tým znovu do jednobrankového vedení. Po návratu trestance z lavice hříchů dostaly Benátky další velkou příležitosti, když ujížděli tři na dva. Radek Duda rozehrál akci, na jejímž konci před odkrytou bránou nedosáhl na puk Adam Dlouhý. Vzápětí se Sokolov pokusil o rozehrání ve vlastní třetině, jenomže kotouč zachytil Tomáš Havlín, který si zpracoval touš rukavicí na hůl a pohotově vypálil. Baník rychle odpověděl, se Švecem si rychle vyměnil puk Matěj Zadražil, kterému se podařilo snížit. A v 52. minutě se domácím podařilo dokonce srovnat. Znovu Marek Švec, který si tentokrát vyčíhal Martina Osmíka, na jehož střelu nestačil hostující brankář zareagovat. O minutu později se Osmík zasloužil o další šanci, když vypálil z mezikruží, rána ale minula pravou tyč, o dorážku se snažil Švec, puk chvíli poskakoval na brankovišti, ale hostující si nakonec poradili a puk umravnili. Po šedesáti minutách bylo skóre vyrovnané a utkání dospělo do prodloužení, ve kterém byly úspěšnější Benátky nad Jizerou.Ondřej Chrtka si obhodil sokolovského brankáře a střelou nad beton rozhodl o vítězství hostů.

Ohlasy trenérů:

Karel Mlejnek (Sokolov):

Do dnešního utkání jsme vstoupili velmi dobře. Byť se soupeř snažil, tak si myslím, že jsme v první třetině byli lepším týmem. Bohužel soupeři se podařilo zápas velmi rychle otočit. My jsme ale zareagovali, což si myslím, že slouží ke cti našeho týmu a z 3:5 srovnali na 5:5. Troufám si říct, že zbytečnými vyloučeními jsme dostali soupeře do dvou přesilovek 4 na 3 a tu druhou Benátky proměnily. Je to velká škoda, protože dnes mužstvo podalo velmi dobrý výkon. Jsem rád, že naši fandové svým skandováním svoje mužstvo odměnili. A myslím si, že i mužstvo se jim odměnilo velmi bojovným a kvalitním výkonem na hraně svých aktuálních možností.

Valdemar Jiruš (Benátky):

Bylo to utkání plné chyb, kdy my i soupeř jsme řešili některé situace v obranném pásmu velmi špatně. Pro diváky to jistě bylo zajímavé utkání, ale jak jsem říkal, bylo tam hodně chyb. Jsme rádi za dva body a jdeme dál.