Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Dukla Jihlava
Poslední výsledky
VVPVV
  • 2:0, 2:0, 1:0
14. kolo   22.1.2020 - 17.30
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
PPVPPPP
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Hucl, Ondráček - Kotlík, Zídek, tresty: 3:6
Vyloučení - 2 min.: 3:6
Góly v přesilovce: 2:0, v oslabení: 0:0
Střely: 37:18, počet diváků: 969
Vstřelené branky + asistence
  • 06:44 Fronk (Chlubna)
  • 14:09 Illéš (Čachotský, Pohl)
  • 34:31 Illéš (Poletín, Staněk)
  • 38:51 Anděl (Illéš, Poletín)
  • 55:44 Chlubna (Fronk)
Ostatní zápasy kola
Kadaň - Třebíč 3:2 SN
Frýdek-Místek - Benátky 4:1
Prostějov - Ústí nad Labem 6:1
Soupiska HC Dukla Jihlava

Brankáři:

Brož (Maláč)

Obránci:

Kolář, Půža, Piegl, Vála, Pohl, Holý, Staněk

Útočníci:

Brož V., Fronk, Chlubna, Illéš, Protasenja, Anděl, Poletín, Pekr, Lichanec, Harkabus, Skořepa "C", Čachotský "A"
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenér:

Karel Mlejnek

Sokolov nestačil na Jihlavu

V celém utkání dominovala Dukla, která si ze zápasu s Baníkem odnáší plný počet bodů.

V první dvacetiminutovce byla aktivnější Dukla, která po úvodní třetině vedla 2:0. Sérií větších šancí započal v páté minutě Jiří Fronk, jehož střela od modré čáry rozezvučela sokolovskou tyč. Před bránou se zjevil Protasenja, který z otočky nepřekonal Bednáře. V čase 6:44 posunul Skořepa puk na modrou čáru na Jiřího Fronka, jenž z levého kruhu propálil maskovaného muže v brance Baníku. O chvilku později si puk do vlastní brány téměř srazil Houdek. V přečíslení dva na jednoho se zakončení ujal Tomáš Vracovský, který zvolil bekhendovou kličku, ale Brož ho vychytal. Pět minut před koncem třetiny se Jihlava prosadila po druhé. Jan Pohl naznačil střelu na modré čáře, na poslední chvíli posunul puk na Čachotského, ten si vybruslil z kruhu až za branku a v nejlepší možný moment nabídl puk Jakubu Illéšovi, který stál před prázdnou klecí.

Druhou periodu chybovala obrana sokolích mužů na modré čáře a následně se Pekr valil sám na hostující bránu. Pokusil se Jana Bednáře propálit mezi betony, ale neuspěl. V početní převaze ve 34. minutě inkasoval Sokolov smolný gól.Jakub Illéš pospíchal po pravém křídle, dojel až k brance, nechal kotouč ale za sebou pro Poletína, jenže jeden ze sokolovských beků si nešťastně srazil puk do vlastní sítě. Další úspěšný zákrok si připsal Bednář proti pokusu Skořepy. Ve 39. minutě přišla další využitá přesilovka. Přesnou střelou pod víko se prosadil Lukáš Anděl.

V utkání trápila Baníkovce nadměrná vyloučení, což se prokázalo ihned několik vteřin po začátku třetí třetiny. Ke štěstí Sokolova zůstala početní převaha domácích nevyužita. Po oslabení se rozehrál Brož přímo na hůl Jaromíra Kverky, který se pokoušel poslat puk do brány, gólman Dukly kotouč v brankovišti zalehl. Hra se rychle přesunula zpět před Jana Bednáře, kde Harkabus přebruslil Michálka a z pravého kruhu prověřil pozornost sokolovského brankáře. Ve 48. minutě se procpal ke střele Křehlík, jeho pokus Brož vyrazil o dorážku se ještě snažil Kadeřávek. O čtyři minuty později si sokolí gólman připsal krásný zákrok proti střele Pekra, který pálil od modré čáry, Bednář se na poslední chvíli zvládl roztáhnout a ránu zastavit betonem. Pár vteřin poté se ukázal Marek Švec, jenže trefil pouze tyč Brožovy svatyně. V čase 55:44 byl předložen puk Tomáši Chlubnovi, který z mezikruží poslal nekompromisně kotouč za záda Jana Bednáře.

Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 09. 03.  -  15. 03.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde