Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Frýdek-Místek
Poslední výsledky
VPPPVP
  • 2:0, 0:1, 1:0
9. kolo   9.1.2020 - 15.00
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
PPSNPPP
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Obadal, Pilný – Lukš, Mlejnek, tresty: 2:5
Vyloučení - 2 min.: 2:5
Góly v přesilovce: 0:0, v oslabení: 0:0
Střely: 35:26
Vstřelené branky + asistence
  • 07:38 Bartko (Kaukič, Klimša)
  • 16:23 Novotný (Kafka, Hrachovský)
  • 27:10 Vrána J. (Pařízek)
  • 59:41 Kafka (Malík)
Ostatní zápasy kola
Benátky - Kadaň 5:2
Třebíč - Ústí nad Labem 4:3
Prostějov - Jihlava 1:3
Soupiska HC Frýdek-Místek

Brankáři:

Malík (Loubal)

Obránci:

Bartko, Haman, J. Michálek, Zahradníček, M. Adámek, J. Adámek, Hrachovský

Útočníci:

Tomi, Novotný, Kafka, Mikulík, Stuchlík "C", Klimša, Kaukič "A", Przybyla, Eret, Konečný, Motloch, D. Stránský
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský

Baník v odloženém utkání prohrál 3:1

Baník se v Třinci bodů nedočkal, s Frýdkem-Místkem prohrál o dva góly, když třetí branku inkasoval při power-play.

Do úvodní akce se pustil Přindiš, jehož bekhendovou kličkou Malíka nepřekonal. V osmé minutě otevřel skóre zápasu Frýdek Místek. Kaukič zpoza brány přihrál najíždějícímu Janu Bartkovi, který prudkou střelou z pravého kruhu vsítit první branku utkání. Sokolov se snažil vyrovnat, ale gólmana domácích se sokolovským hokejistům nepodařilo překonat. V 17. minutě se o velkou příležitost zasloužil Švec, který nabil na Stříbrného, ten střílel z první, kotouč proletěl kolem Malíka, v předbrankovém prostoru byli připraveni domácí obránci, kteří vzápětí poslali puk do bezpečné vzdálenosti. Nedáš, dostaneš. Kafka našel najíždějícího Štěpána Novotného, který do prudké rány vložil svůj herní nástroj a nasměroval puk za záda Jana Bednáře. Po první třetině odcházel do kabiny veselejší Frýdek Místek, který si odnesl dvoubrankové vedení.

Druhou periodu začali domácí s plnou vervou. Brzy se Frýdek dostal do přečíslení tři na jednoho, Kafka se rozhodl pro přihrávku na pravý kruh na Tomi, který švihl do puku, ale Bednářovy betony byly připraveny k zásahu. Následovalo další přečíslení. Stuchlík našel křižnou přihrávkou Klimšu připraveného u levé tyče, střelou z první trefil pouze tělo sokolovského brankáře. Poté se ale o slovo přihlásil Baník. Po Kverkovo nahrávce se dostal ke střele Martin Osmík, ve velké šanci však minul domácí brankoviště. Ve 28. minutě trefil Jakub Vrána nejdříve brusle Hrachovského, ale na druhý pokus už vymetl pavučiny v Malíkově bráně. Třicátá minuta přinesla šance na obou stranách. Nejprve Adámek našel Tomiho, který si všiml před bránou volného Kafky, který z tváří tvář Bednářovi neuspěl. Na druhé straně ujel do brejku Sokolov, po kličce do behkhendu netrefil prostor mezi pravou tyčí a ležícím Malíkem. 37. minuta byla pro Baník znovu kritická, když Eret ujel sokolovské obraně, první pokus Jan Bednář vyrazil před sebe, jenže nabídl tím domácímu útočníkovi dorážku, k sokolovskému štěstí se Eret ani na druhý pokus neprosadil.

Závěrečnou dvacetiminutovku odstartovaly šance Sokolova. Zpoza brány nabil Křemen na Vodičku, gólovou šanci Malík zastavil fantastickým zákrokem. Další pokus měl Zadražil, který se náhle objevil před domácí brankou, ale klečícího gólmana Frýdku Místku nepřekonal. V 51. minutě po Mikulíkově nabídce trefil Kafka tyč Bednářovy brány. 19 vteřin před koncem třetí třetiny rozhodl o vítězství domácího celku Petr Kafka, který trefil prázdné brankoviště, když se Baník pokoušel prosadit se šesti bruslaři v poli.
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Tréninky 13. 01.  - 19. 01.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde