Severa, Filip, Kružík "A", Maršoun, Vildumetz, Tůma, O. Bláha, Š. Bláha, Jelínek, Krliš, Grim, Kordule

Tomáš Mareš, Jaroslav Roubík

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský

Baník v Ústí nebodoval

Sokolovští hokejisté nenavázali na dvě předchozí vítězství na ledě soupeře. V Ústí nad Labem prohrál Baník 5:2 po třetinách 0:0, 2:0, 3:2.
)Utkání v Ústí nad Labem začalo zostra. Ihned v 5. minutě se Pavelka v brance Sokolova zapotil, když Kružík z mezikruží trefil pouze bránícího beka před sebou, odražený puk se dostal na čepel Jiřího Severy, odkud puk zamířil k pravé tyči, kterou těsně minul. O minutu později se ukázala krásná ústecká souhra v podání druhé formace, na konci celé akce stál Petr Maršoun, jehož dělovka vychytal brankář Baníku. Velkou šanci na holi měl ve hře čtyři na čtyři Adam Rulík, ale jeho bekhendové zakončení zastavil Adam Brízgala, který musel vzápětí čelit Křemenovo dorážce. Od druhé poloviny první periody byl Sokolova jasně aktivnější a kraloval ledové ploše, ovšem všechny pokusy sokolích mužů končily mimo brankoviště. V poslední minutě se ještě předvedl baníkovský gólman, když vykopl střelu Jana Grima.
Druhou třetinu začalo znovu velmi aktivně Ústí, které se brzy dostalo do velké šance, o kterou se zasloužil Martin Tůma, který se dostal k odraženému kotouči, bekhendem však trefil pouze pravý beton hostujícího brankáře, jenž se stačil na brankovišti bleskově přesunout. Ve 28. minutě se dostal mezi kruhy ke kotouči Jan Grim, a chtěl toho využít rychlou ranou golfem, ale trestuhodně trefil pouze Pavelku do hrudi, a ten kotouč už ze své výstroje nepustil. Ve 30. minutě si Baník počínal nedovoleně a byl po zásluze potrestán. Početní převahu dokázal v čase 31:13 Jakub Müller, který byl zaparkovaný v brankovišti hostů a poslal kotouč do prázdné brány Sokolova. O chvilku později ujel ústecké obraně kapitán Sokolova Tomáš Rohan jeho klička do forhendu pouze orazítkovala domácí tyč, snažení sokolovského kapitána však nekončilo, jelikož si vybojoval ještě dorážku, kotouč poskakoval na brankové čáře, ale na poslední chvíli jej poslal do bezpečí Brož. 38. minuta přinesla další baníkovské oslabení, když na trestnou lavici zavítal Vodička. Pouze čtyři vteřiny stačilo celku z Ústí nad Labem ke zvýšení skóre, když se ihned po vhazování vysmekl Matyáš Filipa bekhendovou střelou poslal Ústí do dvoubrankového vedení. Ve stejném čase došlo ke střídání brankařů na straně Sokolova, Jaroslava Pavelku vystřídal Jakub Kašpar, zřejmě z důvodu, že si Pavelka přivodil během zákroku úraz. Pětadvacet vteřin před koncem druhého dějství předvedl Adam Brízgala rychlý přesun ke své levé tyči a zastavil jistou branku z hole Matěje Zadražila.
Navyšování výsledku z pohledu Ústí nad Labem pokračovalo také ve třetí části, kdy byl zhruba minutu po vhazování překonán také Jakub Kašpar. Petr Maršoun trefil prvně pouze beton sokolovského brankáře, práci ale dokonal Tomáš Vildumetz.O slovo se znovu ale na druhé straně přihlásil Tomáš Rohan, když ho nechala domácí obrana zcela osamoceného u levé tyčky a zakončoval do odkryté klece, beton ústeckého brankáře byl však rychlejší a vytěsnil volný prostor. Ve 45. minutě už byl Brízgala na pokusy sokolích mužů krátký. Nenápadnou ránou z úhlu se prosadil Patrik Michálek.Sokolov však nebyl s jednou brankou spokojený, a tak přidal vzápětí další. Rychlou akci Kovaříka úspěšně ukončil Marek Švec, který dorazil kotouč od odkryté části domácí brány. V 58. minutě si Baník vybral svůj oddechový čas, po kterém zůstal Jakub Kašpar na střídačce. Blízko ke vsítění třetí branky byl Josef Stříbrný, který se nadvakrát snažil střelecky prosadil, ale brankář domácích byl přesný jako švýcarské hodinky. Následně si svůj oddechový čas vybrali také domácí, Jakub Kašpar zůstal nadále se spoluhráči na střídačce. 54 vteřin před koncem závěrečné dvacetiminutovky poslal kotouč do branky Sokolova Vladimír Brož.Hostující branka zůstala dále volná a ránou ze středního pásma ukončil trápení Petr Maršoun.

Tomáš Mareš (HC Slovan Ústí nad Labem): Tak pro nás to byl dnes zápas hlavně o hlavě, protože jsme se trošku museli dát dohromady poté ostudě v Kadani, kde jsme dostali 9 branek. Ta první třetina nebyla ještě taková jak bychom si to představovali ale od té druhé třetiny, to bylo přesně to, co jsme chtěli hrát. Tam jsme odskočili na 2:0 pak jsme hned dali na 3:0 ve třetí třetině a zase jsme začali hrát lehkovážně a během chvíle to bylo o branku. Pak jsme to museli ubojovat a myslím si, že to dnešní vítězství je hlavně Adama Brízgali, který nás hodně podržel.

Karel Mlejnek (HC Baník Sokolov): Tak já si myslím, že v dnešním utkání rozhodně nevyhrál lepší soupeř, myslím si že utkání bylo minimálně naprosto vyrovnané. Utkáni vlastně rozhodly přesilové hry soupeře, to bych řekl, že je tak nějak všechno, já k tomu nemám co víc dodat. Do kultury ústeckého publika se radši nebudu pouštět, protože to si myslím, že by ani nemělo smysl a význam.