Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
LHK Jestřábi Prostějov
Poslední výsledky
PSNPPPSN
1. kolo   17.12.2019 - 18.00
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
SNPPPP
Statistiky zápasu
Tresty: 4:3
Vyloučení - 2 min.: 4:3
Góly v přesilovce: 0:0, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 02:48 Bečvář (Urban)
  • 26:33 Račuk (Žálčík, P. Krejčí)
  • 29:25 Bečvář (Zadražil)
  • 43:57 Švec (Zadražil)
  • 46:18 Vrána J. (Kadeřávek)
Ostatní zápasy kola
Jihlava - Kadaň 3:2
Ústí nad Labem - Frýdek-Místek 6:2
Třebíč - Benátky 2:3 SN
Soupiska LHK Jestřábi Prostějov

Brankáři:

Štůrala (Rochla)

Obránci:

Mrázek, P. Krejčí, Hamrlík, M. Jandus, Husa, Muška, Březák

Útočníci:

Luňák, Račuk, Žálčík, T. Jandus, Divíšek, Nouza, Hrníčko, V. Meidl, L. Krejčík, Chlán, M. Novák

Trenéři:

Ladislav Lubina, Ivo Peštuka
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský

Baník vybojoval první body venku

Baník se dočkal. Vybojoval první body mimo vlastní stadion. A to na ledě Jestřábů z Prostějova po vítězství 1:4.

První kolo skupiny O účast v předkole playoff zavedlo sokolovské hokejisty do Prostějova. Místní Jestřábi jsou horkým kandidátem na účast v předkole, ale tentokrát předzápasové prognózy vzaly za své. Baník k utkání odjel i s Janem Bečvářem a nově také s Tomášem Urbanem, sedmnáctiletým útočníkem z Kladna, který má do Baníku vyřízeny střídavé starty.

Do brány se tentokrát postavil Jakub Kašpar a právě on byl základem úspěchu Baníku. Západočeši začali na Hané velmi dobře a ve 3. minutě to byl navrátilec do sestavy Jan Bečvář, který střelou z kruhu poslal Baník do vedení – 0:1. I v dalším průběhu první třetiny byl Sokolov lepším celkem, ale žádnou z dalších šancí neproměnil a po dvaceti minutách tak vedl „pouze“ 0:1. Za zmínku pak stojí i gesto fair-play, když Marek Švec odvolal faul soupeře.

Do druhého dějství vstoupili lépe domácí, kteří si vypracovali tlak. Šanci měl však také Zadražil, nakonec však převaha Prostějova vyústila v gól Marka Račuka, který v 27. minutě bombou od modré prostřelil naprosto vše – 1:1. Jenže vyrovnaný stav netrval příliš dlouho. Ve 30. minutě našel Zadražil zpoza brány Jana Bečváře, jenž bekhendem po ledě překonal Štůralu podruhé – 1:2. A Baník brzy mohl své vedení navýšit, bohužel pro hosty svou velkou šanci neproměnil. I tak si ale Sokolov odnášel do kabin těsné vedení.

Třetí třetinu zahájil Baník přesilovkou. V ní neskóroval, ale ve 44. minutě se již hosté radovali. Znovu u toho byl za brankou přihrávající Zadražil, jenž tentokrát našel Marka Švece a ten byl za dobrý skutek z první třetiny odměněn třetí brankou v síti Štůraly – 1:3. A Baník byl při chuti. Navíc ve 47. minutě z pravého křídla vystřelil Jakub Vrána a byl úspěšný – 1:4. S premiérovými body to nyní již pro Baník vypadalo nadějně.

Domácím se naopak příliš nedařilo a byli to baníkovci, kteří mohli přidat ještě další gól. Nestalo se tak, ale to hosty nemuselo vůbec mrzet. V závěru sice Jestřábi ještě vrhli své síly do ofenzivy, ale na výborného Kašpara nevyzráli a Baník tak mohl oslavit první body z ledu soupeře. A nutno podotknout, že zcela zaslouženě.

Další zápas čeká na sokolovské hokejisty hned za dva dny. A to ve čtvrtek 19.12., kdy od 18:00 hodin na sokolovském zimním stadionu přivítáme tým Frýdku-Místku. Zápas bude mít opět charitativní nádech, neboť se během něho uskuteční velká předvánoční tombola. Výtěžek z této tomboly bude věnován dětem, o jejichž příběhu Vás budeme brzy informovat.

Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 09. 03.  -  15. 03.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde