Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
PPPSNP
  • 1:2, 0:1, 0:0
10. kolo   11.1.2020 - 17.00
SK Horácká Slavia Třebíč
Poslední výsledky
VVVPPP
Statistiky zápasu
Tresty: 3:5
Vyloučení - 2 min.: 3:5
Góly v přesilovce: 0:0, v oslabení: 0:0
Počet diváků: 545
Vstřelené branky + asistence
  • 00:58 Psota (Bittner, V. Čejka)
  • 02:40 Ferda (Václavek)
  • 04:07 Vracovský (Osmík, Kverka)
  • 29:00 Bittner (Psota)
Ostatní zápasy kola
Kadaň - Prostějov 3:0
Jihlava - Frýdek-Místek 5:1
Ústí nad Labem - Benátky 4:5
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator
Soupiska SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři:

D. Svoboda (Jekel)

Obránci:

Szathmáry, Nedbal, Glover, V. Čejka, Hort, Jenáček, Padrnos

Útočníci:

Vodný, Nedvídek, Šťovíček, Psota, Bittner, P. Kratochvíl, Malec, Tadeáš Král, T. Havránek, Podlaha, Václavek, Ferda

Nepovedený start se Baníkovcům vymstil, body si odváží Třebíč

Sokolov nevstoupil do utkání s Třebíčí pravou nohou a rychle inkasoval dvě branky. Za Baníkovce se prosadil pouze Vracovský a jeden gól na body nestačil. Svou premiéru si v dresu Sokola odbyl Vladislav Houška a Tomáš Urban.
Gólovou smršť ihned v prvních minutách viděli fanoušci na utkání s Třebíčí. Ta rychle otevřela skóre, když na první střelu Matěje Spota, na kterou nestačil Bednář reagovat. Po ráně Václavka šikovně tečoval kotouč Radim Ferda a Třebíč tak po necelých třech minutách hry vedla o dvě branky. V páté minutě se však ukázal střelecký um Tomáše Vracovského, který se jako jediný hráč Sokolova v utkání prosadil. I když první třetina začala hodně aktivně, dalších větších šancí k vidění v první části nebylo a Třebíč si vzala do kabiny jednobrankového vedení.

Druhou třetinu započal Adam Křemen, jenž unikl třebíčské obraně, ale Svobody betony zastavily jeho pokus. Ve 30. minutě si Horácká vzala dvoubrankový náskok zpět, když Ladislav Bittner procpal kotouč za sokolovského maskovaného muže. Před brankáře hostů zůstal úplně volný Josef Stříbrný, který svou dělovkou nesnížil manko Sokolova. Ve 33. minutě se předvedl štírek Kverka, ten přešel dva protihráče, ale tváří tvář Svobodovi neuspěl.

V počátku třetí třetiny se sám před Bednáře dostal Šťovíček, ale nadějný gólman přečetl jeho úmysl. V 53. minutě Třebíč hrubě chybovala ve vlastním pásmu a k šanci se dostal znovu Jaromír Kverka, kterému se nepodařilo zvednout kotouč nad Svobodu, aby zakončoval do prázdné brány. Tři minuty před koncem to Baník zkoušel v šesti, ale ani zvýšení počet nožů na ledě nestačil Sokolovu na snížení nebo bodový zisk. Třebíč si tak po dobré první periodě odvezla ze Sokolova plný počet bodů.

Ohlasy trenérů:

Karel Mlejnek (Sokolov): Oproti většině domácích zápasů jsme dnes neměli nástup do zápasu. Tentokrát jsme ho vůbec nezachytili. Nicméně dalších 55 minut se odehrávala hra, která určitě neudělala ostudu, spíše naopak. Nicméně mé hodnocení je dnes jednoduché. Dostáváme extrémně jednoduché góly a neproměňujeme tutové příležitosti.

Radek Novák (Třebíč): Měli jsme dnes výborný vstup do utkání. Vstřelili jsme dvě branky. Bohužel po nich přišly lehkovážné věci od některých hráčů a soupeř nás potrestal. V průběhu druhé třetiny byl náš výkon jako na houpačce. Někteří hráči hráli skvěle, jiní bohužel podali podprůměrný výkon. Ve třetí třetině jsme již chtěli dotáhnout zápas do vítězného konce.

Tréninky 27. 01.  -  01.02.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde