Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Benátky nad Jizerou
Poslední výsledky
VVPVP
  • PP
  • 0:2, 2:1, 1:0 (1:0)
  • PP
11. kolo   13.1.2020 - 17.30
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
PPPPSN
Statistiky zápasu
Rozhodčí: J. Doležal, Jechoutek – Horažďovský, Polák, tresty: 3:7
Vyloučení - 2 min.: 3:6, 10 min. (OT): 0:1
Góly v přesilovce: 2:1, v oslabení: 0:1
Střely: 22:32, počet diváků: 212
Vstřelené branky + asistence
  • 00:09 Švec (Zadražil, Přindiš)
  • 09:00 Švec
  • 20:20 D. Špaček (Jiruš, Pabiška)
  • 30:16 Stříbrný (Šafář, Houdek)
  • 33:25 D. Špaček
  • 56:43 R. Duda
  • 61:22 Buchtela (Pabiška)
Ostatní zápasy kola
Ústí nad Labem - Kadaň 4:0
Třebíč - Jihlava 4:3
Frýdek-Místek - Prostějov 3:2
Soupiska HC Benátky nad Jizerou

Brankáři:

Čajan (Hrstka)

Obránci:

Kolmann, Hampl, Buchtela, Kovář, Bukač, Kunst, Žůrek

Útočníci:

Pabiška, Šafařovský, D. Špaček, R. Duda, Chrtek, Rychlovský, Wiencek, A. Dlouhý, Jiruš, Křepelka, Strnad, Drábek
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator

Sokolov si z Benátek odváží jeden bod

V omezené sestavě se předvedl Baník na ledě Benátek. Sokolským se vydařil vstup do utkání, ovšem domácím se v průběhu zápasu podařilo srovnat krok. O konečném vítězi rozhodlo prodloužení, ve kterém byly úspěšnější Benátky nad Jizerou. Sokolov bere bod.

Devět vteřin stačilo Marku Švecovi, aby zavěsil kotouč k levé tyči hostující brány a úvodní branka zápasu byla vstřelena. V 6. minutě se snažil vyrovnat před Haasem Chrtek, jeho pokus sokolovský brankář zlikvidoval. O dvě minuty si vysloužil trest Tomáš Urban. Jeden muž na ledě zřejmě Baníkovcům nescházel. Své spoluhráče ve vlastním oslabení rozjásal znovu Marek Švec. Po polovině první třetiny zůstal kotouč úplně nepokrytý za hostujícím gólman, dorážet mohl Chrtek, tomu se však nepodařilo poslat puk za brankovou čáru. Více šancí k vidění v první části nebylo a Sokolov si po první dvacetiminutovce odnesl do kabiny dvoubrankové vedení.

Benátky vstoupily do druhé periody stejně aktivně, jako Baník do části první. Po dvaceti vteřinách snížil gólové manko domácích Daniel Špaček, který doklepl puk za Haasova záda. Brankář Baníku se ještě ohnal po kotouči, už však bylo pozdě. Ve 31. minutě se Sokolov prosadil v početní převaze. Šafářova nahrávka před Čajan mířila přesně na čepel Josefa Stříbrného, který zvýšil náskok sokolích mužů. Boční síťku na druhé straně trefil Dlouhý. Nakonec se v přesilové hře zaradovali také domácí. Za dělovkou Daniela Špačka se Haas nestačil ani ohlédnout. Buchtelova střela poté rozezněla pouze tyč sokolovského brankoviště.

Sokolov sahal po tříbodovém zisku. Ve 45. minutě mohl skóre navýšit Urban, trefil pouze beton domácího gólmana, o dorážku se ještě snažil Vrána, ale také neúspěšně. Další velkou šanci měl Martin Osmík, jehož střelu stačil Čajan vyrazit ramenem. V 57. minutě střelou mezi betony uspěl Radek Duda.

V prodloužení se odehrála pouze minuta a dvaadvacet vteřin. Pabiška vnikl do útočné třetiny, po jeho střele zůstal kotouč v brankovišti v blízkosti sokolovského brankáře, který se pokoušel puk usměrnit. Rychlejší však byl Ondřej Buchtela, který rozhodl o vítězství Benátek.

Ohlasy trenérů:
Valdemar Jiruš (HC Benátky nad Jizerou): Dnes jsme měli špatný vstup do utkání. Po první třetině jsme změnili několik věcí a obraz hry se z naší strany zlepšil. Dostali jsme se do utkání, které jsme dotáhli do prodloužení a bereme z něho dva body.

Karel Mlejnek (HC Baník Sokolov): V dnešním utkání jsme pětapadesát minut odehráli velice dobře. S aktuálními zdravotními komplikacemi, které máme, jsme tento zápas sehráli na hraně našich možností. Více bodů z tohoto zápasu nás stála zbytečná vyloučení, včetně zbytečného osobního trestu, a pak také samozřejmě určitá herní nevyspělost. Na mysli mám závěr zápasu. Ať je to hráč starší, mladší nebo junior, tak musí respektovat čas a tabuli, tohle byly momenty, který rozhodly tento zápas. Samozřejmě také štěstí domácích při brance na 2:3, kdy se puk odrazil od sloupku. Tohle patří k takovému našemu koloritu.

Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Tréninky 13. 01.  - 19. 01.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde