HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
PPV
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Martin Grech, Michal Kostourek - Štefan Belko, Václav Juránek, tresty: 9:13
Vyloučení - 2 min.: 8:12, 10 min. (OT): 1:1
Mimořádné tresty: Gut - Jícha oba 10 minut
Góly v přesilovce: 3:3, v oslabení: 0:0
Počet diváků: 551
Vstřelené branky + asistence
  • 12:29 Kverka (Tůma, Kadeřávek) - 5/3
  • 13:21 Gut (Šik, Prymula) - 5/3
  • 14:14 Kverka (Vracovský, Rohan T.) - 5/4
  • 18:27 Šik (Mikyska)
  • 25:00 Toman (Poizl, Výtisk)
  • 29:06 Rohan T. (Švec)
  • 29:55 Tůma (Kverka)
  • 35:44 Kverka (Tůma, Vracovský)
  • 37:24 Jícha (Marcel, Válek) - 5/4
  • 40:58 Procházka (Holý, Marcel) - 5/4
  • 42:47 Osmík (Prymula, Klodner)
  • 43:05 Kropáček (Rohan T., Švec)
  • 43:54 Vracovský (Jiskra, Kadeřávek)
  • 44:49 Hašek (Čermák)
  • 45:51 Tureček (Kverka, Tůma)
  • 51:09 Procházka (Koffer, Miškář) - 5/4
  • 54:41 Rohan T. (Kverka, Jiskra)
Ostatní zápasy kola

Obránci:

Marcel, Holý, Výtisk "C", Poizl, Jebavý "A", Kubíček, Baláž

Útočníci:

Beran M. "A", Miškář, Procházka, Koffer, Válek, Novák, Jindra, Jícha, Jánský, Čermák, Hašek, Toman

Trenéři:

David Bruk, Daniel Tvrzník

CHANCE LIGA: Litoměřice si odváží ze Sokolova debakl 12:5

Baníkovci se poprvé v této sezoně představili na domácím ledě, kde přivítali hostující Stadion Litoměřice a připravili si pro diváky parádní premiéru, která skončila debaklem hostí 12:5.

Oba týmy vstoupily do začátku zápasu velice aktivně, ale oba brankaři předvedli několik dobrých zákroků. V 11. minutě dostal Baník možnost hrát dlouhou přesilovku 5 na 3, kterou dokázal dvakrát využít. Nejprve v čase 12:29 Jaromír Kverka využil milimetrovou přihrávku na brankoviště a otevřel skóre. Další branka padla ve 14. minutě, kdy se skvělou individuální akcí prosadil novic v dresu domácích Michal Gut. V pěti proti čtyřem se ještě prosadil v čase 14:14 podruhé Jaromír Kverka a bylo to 3:0. Skóre první třetiny uzavřel v devatenácté minutě Vojtěch Kropáček, který se nejlépe zorientoval před brankovištěm po střele Šika a dal na 4:0.

Začátek druhé třetiny patřil hostům, kteří dokázali snížit v čase 25:00 ukrytou střelou z hole Matěje Tomana. S Baníkem mohlo být ještě hůř, ale Cichoň dokázal v samostatném úniku vychytat Matěje Berana. Pak už to byli zase domácí, kteří určovali tempo zápasu. Domácí kapitán Tomáš Rohan se prosadil po přihrávce Švece a bylo 5:1. O čtyřicet devět vteřin později v čase 29:55 využil krásnou přihrávku Kverky David Tůma. Běžela 36. minuta a Jaromír Kverka završil hattrick po kombinaci celého prvního útoku a zvýšil skóre na 7:1. Litoměřice ještě dokázali snížit v přesilové hře, když šikovnou tečí překonal Cichoně Josef Jícha a na konci druhé třetiny na výsledkové tabuli svítil stav 7:2 pro Baník.

Na začátku třetího dějství měli litoměřičtí možnost přesilové hry, kterou využil přesnou ranou Martin Procházka a snížil na 7:3. Baník pak dokázal za minutu a sedm vteřin vstřelit tři rychlé branky. Nejprve to byl Martin Osmík - 8:3. Po něm šikovně tečoval střílenou přihrávku Vojtěch Kropáček a desátý gól přidal přesnou ranou s prostoru mezi kruhy Tomáš Vracovský. V čase 44:49 se prosadil po chybě domácí obrany hostující Hašek a bylo to 10:4. Ukrytou střelou se ve 46. minutě prosadil David TurečekPoslední branka hostí v dnešním utkání padla z hole Procházky, který dnes podruhé využil přesilovou hru. Divoký zápas ukončil brankou na 12:5 po hezké kombinaci Tomáš Rohan. Hvězdou zápasu se stal domácí útočník Jaromír Kverka, který si připsal 6 bodů (3+3).

Rozpis sportovišť pro letní přípravu mládeže - ZDE
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.