Marcel, Kremláček, Výtisk "C", Holý "A", Klikorka, Jebavý "A", Černohorský

Válek, Přikryl, Sihvonen, Procházka O., Kracík, Procházka M., Berka, Jícha, Kadlec, Routa, Rouha, Hauser

Miroslav Přerost

CHANCE LIGA: Baník po boji podlehl Litoměřicím

Baník před poslední třetinou prohrával 0:3, ale dvěma góly se dokázal vrátit do zápasu. I přes dobrý výkon nakonec vyšel bodově naprázdno a s Litoměřicemi prohrál 2:4.

Ze zápasu neuběhli ani dvě minuty a v čase 1:26 poslal Litoměřice do vedení Martin Procházka, který naznačil střelu, obkroužil branku a dokázal do ní zasunout kotouč – 0:1. Na 0:2 zvýšil v čase 4:33 Jaroslav Kracík, jehož čepel našel přesnou střílenou přihrávkou Klikorka a poslal Stadion do dvoubrankového vedení. První větší šanci Baníku měl v 6. minutě Prymula, který se pěkně proháčkoval do zakončení, ale z pravého kruhu branku netrefil. V 15. minutě předvedl dva těžké zákroky Cichoň, který nejprve zlikvidoval střelu Sihvonena a poradil si i s Válkovo dorážkou. V 17. minutě měl na hokejce druhý gól Martin Procházka, ale Cichoň opět předvedl skvělý zákrok.

Hned na začátku druhé třetiny se dostal dvakrát do zakončení ve slibné pozici Válek, ale Oldřich Cichoň svůj tým opět podržel. Blízko ke snížení byl ve 22. minutě Přibyl, který dostal krásnou přihrávku od Šmerhy, ale Král předvedl fantastický zákrok vyrážečkou. Litoměřice předvedly ve 25. minutě rychlou akci, kdy po vyhraném buly v obranném pásmu dostal puk Martin Procházka, ten našel před brankou Ondřeje Procházku, který uklidil puk do branky – 0:3. Baník poté dostal možnost hrát dvakrát zkrácenou přesilovku pět na tři, ve které několikrát střílel Šmerha, ale brankaře hostí nepřekonal. Ve 36. minutě nabídl Stadion obrovskou hrubkou v rozehrávce šanci Kverkovi, ale ten opět nechal vyniknout Krále.

Domácí se na začátku třetí třetině hnali za vyrovnáním a dobrou příležitost měl Jurčík, ale jeho pokus těsně přeletěl branku. Z následného brejku mohl zvýšit náskok Litoměřic Přikryl, jehož kličku Cichoň přečetl. Ve 44. minutě dostal Baník možnost přesilovku, kterou domácí rychle využili. V čase 43:45 Kverka našel Prymulu a bylo to 1:3. Na rozdíl jediného gólu snížil v čase 49:13 Daniel Přibyl, který objel branku a vstřelil skoro totožný gól jako litoměřický Martin Procházka – 2:3. Naděje na bodový zisk vzal domácím v čase 55:05 Berka, který se dostal k dorážce Kadlecovi střely a zařídil Litoměřicím klidný zbytek zápasu. V 58. minutě se ještě střelou přes obránce snažil zmírnit výsledek Jurčík, ale Král dokázal jeho střelu zneškodnit.