Kubeš, Hrabal "A", Černý, Hrdinka, Ševčík, Krisl "C", Dluhoš

Svoboda J., Süss, Novák, Svoboda M., Karafiát, Doležal "A", Král, Dvořák, Sebera, Sloboda, Indrák, Dobša

Robert Svoboda

CHANCE LIGA: Zubři Baník okradli o všechny body

Přerov šel v utkání rychle do vedení a Baníkovci se marně snažili najít recept na skvělou obranu hostí. Ti nakonec dobrým výkonem dotáhli utkání až k vítězství 1:3.

V úvodu utkání si na nedostatek práce nemohl stěžovat Oldřich Cichoň, protože se hosté dostali do několika nepříjemných šancí. Skóre otevřel v čase 2:28 obránce Jakub Kubeš, který si našel vyražený puk a dostal ho do branky – 0:1. Domácí se dostali k zakončení až v 5. minutě, když Šik trefil boční oblouk branky. Baníkovci poté dostali možnost přesilové hry, ve které si vytvořili několik dobrých příležitostí, které ale dokázal pokrýt Klimeš. V 11. minutě domácí obrana zapomněla mezi kruhy na Jana Svobodu, který ale z dobré pozice netrefil branku. Ve 13. minutě byl v samostatném úniku faulovaný Šmerha a domácí měli k dispozici trestné střílené, které faulovaný Šmerha neproměnil. Do konce prvního dějství už k vidění žádná větší šance nebyla, a tak šli Zubři do kabin s jednobrankovým náskokem.

Hned v první minutě se do šance dostal aktivní Jiří Karafiát, ale s jeho zakončením si Cichoň poradil. Ve 2. minutě našlápl Otakar Šik, který se natlačil do bekhendového zakončení, ale Klimeš si svou první tyčku pohlídal. V 6. minutě se nebezpečnou střelou přes obránce prezentoval Prošek, jehož rána skončila ve výstroji hostujícího brankaře. Dvě velké šance měl ve 31. minutě na holi Doležal, který si ale vylámal zuby na Cichoňovi. Do vedení 0:2 poslal Zubry po dlouhém tlaku v útočném pásmu v čase 31:52 Sloboda, který tečoval tvrdou střelu Krisla. Při přesilovce se v dobré pozici na pravém kruhu ocitl Šik, jehož rána skončila těsně vedle branky. Třetí gól hostí měl na hokejce po chybě Zemana Sloboda, ale jeho kličku dokázal skvěle chytající Cichoň zneškodnit.

Baník se pokusil snížit hned po pár vteřinách, když se střelou z mezikruží snažil prosadit Vojtěch Tomi, ale svůj pokus zamířil nad branku. Ve 42. druhé minutě nenápadnou střelou od levého mantinelu orazítkoval tyčku Tadeáš Král. Baník dostal v 53. minutě možnost přesilové hry, ve které odvolal brankaře, ale po střele Vracovského se puk dostal v čase 52:53 na hokejku Dvořáka, který přes celé hřiště dal na 0:3. Jiskřičku naděje pak ještě vykřesal v pokračující početní výhodě v čase 53:23 přesnou ranou Otakar Šik – 1:3. Na rozdíl jediného gólu mohl snížit Tomáš Šmerha, který si položil dva obránce, ale jeho střelu na vzdálenější tyč Klimeš vyškrábl.