Bořuta, Tureček, Forman, Furch, Poizl

Dočekal, Bittner, Psota, Holec, Vodný, M. Novák, Meluzín, D. Michálek, Krliš, Michalčuk, Šilhavý, Svoboda

Martin Štrba, Petr Holejšovský, David Fečo

CHANCE LIGA: Z Třebíče se Baník vrací s jedním bodem

Baníkovci v Třebíčí dvakrát vedli, ale domácím se vždy podařilo vyrovnat a poslat zápas do prodloužení. V tom rozhodl o výhře domácích proměněným trestným střílení Novák.

Ve 4. minutě se dostali do přečíslení dva na jednoho Vracovský s Hauserem, ale Vracovského přihrávku zablokoval Bořuta, od kterého se puk odrazil k Vrhelovi, jenže toho vychytal Jekel. V čase 8:13 šel Baník do vedení, protože po krásné přihrávce Kružíka se sám před brankařem zjevil Jiskra, který bekhendovým blafákem překonal domácího brankaře – 0:1. O pár vteřin později mohl vyrovnat Bittner, ale svůj pokus z bezprostřední blízkosti namířil do připraveného Michajlova. Na konci 12. minuty měl zvýšení náskoku na hokejce Tomáš Rohan, který dorazil střelu Krutila jen do tyče. Třebíč měla velkou šanci na vyrovnání v posledních vteřinách, když se Michálek se Šilhavým dostali k dorážkám, ale Michajlov svůj tým podržel.

Na začátku 23. minuty jel Osmík sám na Jekela, který dokázal jeho forhendový blafák chytit. Staré pravidlo nedáš – dostaneš, se uplatnilo o pár vteřin později, protože v čase 22:20 Krliš střelou z prostoru mezi kruhy srovnal na 1:1. Ve 29. minutě předvedl Michajlov důležitý zákrok proti dorážce Meluzína. O minutu později na druhé straně Jekel neudržel Vodičkovo nahození, Osmík se dostal k dorážce, jenže Jekel včas pokryl spodek své branky. Obrat skóre měl na hokejce ve 38. minutě Matěj Novák, kterého ale Michajlov dokázal vychytat a dorážce zabránil Tomek, protože dokázal volný puk v brankovišti uklidit do bezpečí.

V čase 41:16 vystřelil z pravé strany hřiště Ondřej Baláž přes obránce, který tečoval puk mimo dosah Jekela a Baník šel podruhé v zápase do vedení – 1:2. O minutu později stálo při sokolovských štěstí, protože Meluzínova střela orazítkovala tyčku. Ve 46. minutě Hauser zablokoval střelu a dostal se do samostatného úniku, jenže narazil na připraveného Jekela. Třebíči se podařilo vyrovnat v početní výhodě v čase 49:35, když si Vodný potáhl puk až do střelecké pozice, ze které propálil Michajlova – 2:2. Rozhodnout v základní hrací době mohl Jurčík, když v 58. minutě střílel z dobré pozice, ale jelikož byl těsně bráněný, trefil jen prostředek branky.

Už to vypadalo, že zápas dospěje k nájezdům, ale Dočekal se dostal za obranu Baníku a po faulu na něj bylo nařízené trestné střílení. To v čase 64:29 využil Novák a rozhodl o bodu navíc pro domácí – 3:2.