Hryciow, Smetana, Ondračka, Jenáček, Voženílek, Němec, Kajínek

Beger, Klímek, Sihvonen, Přikryl, Štefka, Bláha, Jonák, Rob, Lichanec, Berzinš, Hořanský, Vítek

Jiří Weintritt. Radim Kucharczyk

CHANCE LIGA: Baník porazil Vsetín i podruhé

Vsetín vedl po první třetině 0:2, ale Baník dokázal ve druhém dějství srovnat brankami Vrhela a Vracovského. Obrat ve třetí třetině dokonal v přesilové hře 5 na 3 Martin Weinhold.

Ve 3. minutě nastřelil puk od mantinelu Rulík, Žukov ho vyrazil jen před sebe na hokejku Stehlíka, ale ten trefil jen přesouvajícího se vsetínského brankaře. O minutu později se poprvé do dobré střelecké pozice dostali i hosté, jenže Robovu střelu Zajíček vyrazil nad branku. V čase 7:54 se dostal po levém křídle do útočného pásma Berzinš, který přesnou střelou nad rameno Zajíčka otevřel skóre dnešního zápasu – 0:1. V 11. minutě předvedl Vsetín pěknou kombinaci v útočném pásku, po které nahrával z prostoru za brankou Jenáček na Klímka, jehož střelou mezi betony Zajíček dokázal zastavit. Vsetín se dostal do dvoubrankového vedení v čase 18:19, když přesilovou hru dokázal využít pohotovou střelou z pozice mezi kruhy Riku Sihvonen – 0:2.

Valaši hráli hned na začátku druhé třetiny v početní výhodě, kterou ale baníkovci dokázali ubránit. V 34. minutě střílel nebezpečně od modré čáry Němec, ale jeho střelu si lapačkou našel Šimon Zajíček. Ve vlastním oslabení dokázal ve 29. minutě zahrozit nepříjemnou střelou přes obránce Zadražil, jenže Žukov na poslední chvíli puk vyrazil. Baníku se podařilo snížit v přesilové hře, když se v čase 30:01 nejlépe před brankou zorientoval Vrhel, jehož střela po ledě skončila až v síti – 1:2. Baníku vstřelil vyrovnávací branku znovu při nestandartním počtu hráčů na ledě, protože při hře 4 na 4 se prosadil přesnou střelou pod vyrážeku v čase 35:32 Tomáš Vracovský – 2:2.

Ve 42. minutě se Voženílkovi otevřela cesta až před branku Zajíčka, který dokázal jeho pokus z bezprostřední blízkosti pokrýt. O minutu později našel Pohl před odkrytou brankou Kverku, jenže ten v jasné pozici promáchl puk. Obrat Baníku zařídil při přesilové hře 5 na 3 Martin Weinhold, který dostal nabito od Pohla, a bylo to 3:2. V 51. minutě byla k vidění bitka mezi Tomim a Berzinšem, která dopadla lépe pro hostujícího útočníka. V 52. minutě ujel v oslabení Osmík, zkusil Žukova propálit tvrdou střelou, ale ten jí dokázal vyrazit. Vsetínští mohli vyrovnat v čase 58:53, ale nařízené trestné střílení neproměnil Rob, který se snažil překonat Zajíčka střelou po ledě, jenže domácí brankař byl hrdinou okamžiku a dotáhl Baník k vítězství.